Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:TSTS Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(18)
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(18)
Lloji
  • Pa përcaktuar(18)

TSTS Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 18 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekspert/e prokurimesh - e re

TSTS Group

-
Shqipëri
Kompania tsts group kerkon ekspert/e prokurimesh, kriteret: -te kete mbaruar fakultetin ekonomik ose juridik, -te kete eksperience ne sektorin e prokurimeve minimumi 3 vite -te dije anglisht shume mire -te njohe termat e prokurimit -te njohe sektorin publik te prokurimeve -te kete marre pjese ne hartimin e dokumentacionit per dergimin e o...

Cashier operator ne krociera - e re

TSTS Group

-
Shqipëri
Tsts group ka hapur aplikimet për pozicionin e punës cashier operator në krociera -paga varion nga 1200$-1400$ -kontratë pune 8 muaj -kostoja e jetesës e mbuluar nga kompania kriteret -mosha 18-45 vjec -aplikantët duhet të jenë njohës të gjuhës frënge ose gjermane -avantazh kanë personat të cilët kanë përfunduar studimet per degë ekonomik...

Casino dealer ne krociera - e re

TSTS Group

-
Shqipëri
Kompania italiane "costa crociere" duke filluar nga muaji mars 2022 kërkon të punësojë djem dhe vajza ne pozicionin "casino dealer” në bordin e krociereve të saj. kualifikimet: te dije mesatarisht anglisht, te kete eksperience pune ne kete profil. ofrojme: page e kenaqshme + bonuse kosto e jeteses e paguar nga kompania perfshire : ushqim,...

Bartender ne krociere - e re

TSTS Group

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detar, me nje eksperience 12 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson karriere te ndryshme. per te perfituar mundesine e punesimit ne pozicionin bartender në bordin e krocerave të kompanise msc duhet te permbushni kriteret si me poshte: -mosha 18-45 vj...

Fitness instructor per tragete/krocera - e re

TSTS Group

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 12 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. per te perfituar mundesine e punesimit ne pozicionin fitness instructor në bordin e krocerave të kompanise msc duhet te permbushni kriteret si me pos...

Shitës/e në duty free në anije - e re

TSTS Group

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 12 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. per te perfituar mundesine e punesimit si shitese ne duty free në bordin e trageteve/ krocerave duhet te permbushni kriteret si me poshte: kriteret: ...

Tapicier ne krociera - e re

TSTS Group

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 12 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. per te perfituar mundesine e punesimit ne pozicionin e tapicierit në bordin e krocerave të kompanise msc duhet te permbushni kriteret si me poshte: k...

Punonjes per spa per ne tragete dhe krocera

TSTS Group

-
Shqipëri
Kompania tsts group kerkon punonjes per spa per ne tragete dhe krocera kualifikimet: te dije mesatarisht anglisht te kete eksperience pune ne kete profil. ofrojme: page e kenaqshme + bonuse kosto e jeteses e paguar nga kompania perfshire: ushqim, fjetje, transport , sigurim shendetsor. kandidatet meshkuj apo femra duhet te jene te grupmos...

Instruktor vallezimi

TSTS Group

-
Shqipëri
Funksioni kryesor i instruktorit të vallëzimit është të udhëheqë individualisht klasa kërcimi si pjesë e ekipit të argëtimit dhe të shoqërohet me të ftuarit në mënyrë që t'i argëtojë ata gjatë gjithë lundrimit. kualifikimet (aftësitë, kompetencat, përvoja) •të zotërojë rrjedhshëm anglishten të paktën 2 gjuhë të tjera evropiane (italisht, ...

Kerkohet shites/e ne boutique ne krociera

TSTS Group

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 12 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. per te perfituar mundesine e punesimit ne pozicionin si shites/e ne boutique duhet te permbushni kriteret si me poshte: kriteret: -mosha 18-45 vjec. ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - tsts group

Tsts group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane