Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Punesime Tirane te ndryshme (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

Punesime Tirane te ndryshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 26 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune inxhinier elektrik

Punesime Tirane te ndryshme

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria “k.m.k” shpk kerkon te punesoje inxhinier elektrik inxhinieri duhet te kete me shume se 5 vite eksperience pune. mund te jete edhe ne pension. te interesuarit te dergojne cv ne adresen: kmk.shpk@gmail.com cv e individeve pa eksperience nuk do te merren parasysh!

Tirane, kerkohet punonjes i specializuar per prokurime publike

Punesime Tirane te ndryshme

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria “k.m.k” shpk kerkon te punesoje punonjes te specializuar per prokurime publike. eksperience: min 2 vite. te interesuarit te dergojne cv ne adresen: kmk.shpk@gmail.com .

Tirane, kerkohet ndihmes ekonomiste

Punesime Tirane te ndryshme

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria “k.m.k” shpk kerkon te punesoje ndihmes ekonomiste. eksperience: min 1 vit. te kete njohuri rreth programit bilanc orari: 08:00-16:30 ose 17:00-21:30 te interesuarit te dergojne cv ne adresen:kmk.shpk@gmail.com

Tirane, kerkohet inxhinier hidroteknik/ndertim

Punesime Tirane te ndryshme

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria “k.m.k” shpk kerkon te punesoje inxhinier hidroteknik/ndertim aplikantet te kene eksperience mbi perpunimin e dosjeve teknike te objekteve. mosha: mbi 30 vjece orari eshte 08:00-16:00 ose orari 17:00-21:30 te interesuarit te dergojne cv ne adresen: kmk.shpk@gmail.com cv e individeve pa eksperience nuk do te merren parasysh!

Shoqeria “k.m.k” shpk, kerkon te punesoje inxhinier gjeolog

Punesime Tirane te ndryshme

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria “k.m.k” shpk kerkon te punesoje inxhinier gjeolog inxhinieri duhet te kete me shume se 5 vite eksperience pune. mund te jete edhe ne pension. te interesuarit te dergojne cv ne adresen: kmk.shpk@gmail.com cv e individeve pa eksperience nuk do te merren parasysh!

Tirane, kerkohet agjente turistike

Punesime Tirane te ndryshme

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme te punesojme agjente/operatore per rezervime biletari-hoteleri-turizem part time pershkrimi i punes: te kryeje oferta/shitje/rezervime, etj., per bileta, hotele, paketa, ture, siguracione, etj. kriteret: 1. te kete eksperience ne pune te ngjashme ne kompani turistike (minimumi 6 muaj). 3. te zoteroje gjuhen angleze ne nivel shume...

Unaza e re, kerkohet recepsionist/e turni 1 dhe 2

Punesime Tirane te ndryshme

-
Tiranë, Shqipëri
Ikea hotel kerkon te punesoje recepsionist/e turni 1 dhe 2 aftesite e kerkuara: -minimumi 1 gjuhe te huaj ( preferohet anglisht) ofrohet: kontrate e rregullt pune. te interesuarit te dergojne cv ne adresen: infoikeahotel@gmail.com adresa e hotelit eshte ne rr. “teodor keko”, afer astir, unaza e re

21 dhjetori, kerkohet recepsionit/e per turnin 1/ 2/ 3

Punesime Tirane te ndryshme

-
Tiranë, Shqipëri
Imperator hotel kerkon te punesoje recepsionit/e per turnin 1/ 2/ 3 misioni jone eshte te sigurojme cilesi maksimale per çdo sherbim. me besim te forte ne vlerat qe ofrojme, punojme ne krah te klienteve tane per te dhuruar sherbim maksimal ne tregun e hotelerise. pershkrim i punes: kerkojme te zgjeroje stafin me persona, te vete motivuar,...

21 dhjetori, kerkohet punonjese pastrimi ne dhoma me kohe te plote ose te pjeseshme.

Punesime Tirane te ndryshme

-
Tiranë, Shqipëri
Imperator hotel kerkon punonjese pastrimi ne dhoma me kohe te plote ose te pjeseshme. qellimi i punes: te pastroje numrin e caktuar te dhomave sipas standartit te pastertise dhe te higjenes se kerkuar nga hoteli. pergjegjesite kryesore: • te sigurohet qe te gjitha zonat qe jane nen pergjegjesine e saj jane te mirembajtura ne nivelet me te...

21 dhjetori, kerkohet ekonomiste (femer) me eksperience pune

Punesime Tirane te ndryshme

-
Tiranë, Shqipëri
Imperator hotel kerkon te punesoje ne ekonomiste (femer) me eksperience pune. aplikantet te kene eksperience ne fushen e hotelerise , bare dhe restorante. mosha: mbi 55 vjece orari: 8:00-12:00/ 8:00-16:00 / per diskutim. te interesuarit te dergojne cv ne adresen:manager@imperatorhotel.al duke specifikuar pozicionin per te cilin aplikoni. ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - punesime tirane te ndryshme

Punesime tirane te ndryshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane