Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Profesionisti (Fshij) Fshijini të gjitha

Profesionisti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 19 rezultate (Këshilla për kërkim)

Arkitekt/e

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e rekrutimit profesionisti për llogari të një klienti lider në treg, është në kërkim të kandidatëve për pozicionin e punës arkitekt/e. qëllimi i pozicionit: realizimi i zgjidhjeve unike dhe inovative të dizajnit që i përgjigjen nevojave estetike dhe buxhetore të secilit klient detyrat dhe përgjegjësitë: - të kryej takimet me klie...

Brand manager (mechanical engineer)

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Profesionisti recruitment agency on behalf of our client, leader in trade of motorcycles and marine in albania, is looking for a potential candidate for the position of brand manager (mechanical engineer) job position summary: the role is intended to maximize sales opportunities and increase profit targets for clients, offering these cust...

Ekonomiste (f)

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e rekrutimit profesionisti në emër të klientit, ka startuar procesin e rekrutimit për pozicionin vakant ekonomiste (f) për t'u bashkuar me një biznes dinamik e në zgjerim. detyrat dhe përgjegjësitë: - azhornim kontabël i arkës dhe i bankës; - azhornim kontabël i blerjeve, për blerjet brenda vendit dhe për importet; - azhornim kon...

Koordinatore zyre(preventivuese) (f)

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e rekrutimit profesionisti në emër të klientit, ka startuar procesin e rekrutimit për pozicionin vakant koordinatore zyre(preventivuese) (f) për t'u bashkuar me një biznes dinamik e në zgjerim. përmbledhje e pozicionit: për të pasur sukses në këtë rol, kanditati duhet të ketë njohuri dhe aftësi të mira në organizimin e departamen...

Profesionisti brand manager (mechanical engineer)

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Profesionisti recruitment agency, on behalf of our client, leader in trade of motorcycles and marine in albania, is looking for a potential candidate for the position of brand manager (mechanical engineer) job position summary: the role is intended to maximize sales opportunities and increase profit targets for clients, offering these cus...

Recruitment manager

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Profesionisti recruitment agency is looking for a highly motivated, experienced recruitment manager. in this role, you will be accountable to manage the full recruitment process, whilst enhancing the reputation of the company with clients. duties and responsibility: - communicate with clients to get a clear view on their hiring needs and ...

Area manager

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Profesionisti recruitment agency is looking for a highly motivated, experienced area manager. in this role, you will be responsible to organize and oversee the operations of a number of stores. you will assume responsibility for the overall success of the stores by setting targets and supervising store managers. duties and responsibility:...

Profesionisti recruitment specialist

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Profesionisti recruitment agency is looking for a highly motivated, experienced recruitment specialist. in this role, you will be accountable to manage the full recruitment process, whilst enhancing the reputation of the company with clients. duties and responsibility: communicate with clients to get a clear view on their hiring needs and...

Profesionisti area manager

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Profesionisti recruitment agency is looking for a highly motivated, experienced area manager. in this role, you will be responsible to organize and oversee the operations of a number of stores. you will assume responsibility for the overall success of the stores by setting targets and supervising store managers. duties and responsibility:...

Customer service specialist

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Profesionisti recruitment agency në emër të një klienti është duke kërkuar kandidatë energjik dhe të motivuar për rolin customer service specialist. qëllimi i pozicionit: customer service specialist, duhet të menaxhojnë situata të ndryshme me klientët dhe korrierët: kërkesa, ankesa, sugjerime etj. detyrat dhe pergjegjësite: 1. monitorim i...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - profesionisti

Profesionisti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane