Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Partner.al (Fshij) Fshijini të gjitha

Partner.al

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh turqisht

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner kerkon te punesoje per nje kompani e cila operon ne trgun e materialeve elektrike, agjent shitjesh. detyrat përgjegjës për menaxhimin e një zone të caktuar dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët; të realizoj planin dhe prezencën e produkteve të vendosura nga kompania në zonën e tij; të njohë në mënyrë të shkëlqyer prod...

Inxhinier mekatronik

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon një inxhinier mekanik-elektrike në tiranë, për një kompani e cila operon ne shitjen dhe distribucionin me pakic dhe shumice te produkteve te ndricimit dhe materialeve elektrike. detyrat do të jetë pjesë e grupit të projektimit në projektet të ndryshme. ka marrëdhënie të drejtëpërdrejtë me klientët. kupton dhe ...

Database administrator (remote)

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner is looking to hire a database administrator for a fintech company in the us operating in albania. the vacancy is remote (work from home). working hours: 15:00 - 23:00 from monnday to friday. detyrat implementation, installation and maintenance of development, production and uat databases running in a 24/7 environment us...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - partner al

Partner al dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane