Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:ONE Telecommunications (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(21)
Lloji
  • Pa përcaktuar(21)

ONE Telecommunications

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 21 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune call center specialist - e re

ONE Telecommunications

-
Tiranë, Shqipëri
Job profile – call center specialist country: albania location: tirana 1. overall description of the company a place where change means opportunity for progress and innovation. a place where people with the ambition for peak performance can go beyond what is today and create what is tomorrow. work and grow with one telecommunication! 2. p...

Kavaje, ofrohet vend pune store sales representative kavaje

ONE Telecommunications

-
Kavajë, Shqipëri
Job profile – store sales representative kavaje country: albania location: kavaje 1. overall description of the company a place where change means opportunity for progress and innovation. a place where people with the ambition for peak performance can go beyond what is today and create what is tomorrow. work and grow with one telecommunic...

Tirane, ofroj vend pune store sales representative

ONE Telecommunications

-
Tiranë, Shqipëri
Job profile – store sales representative tirane country: albania location: tirana 1. overall description of the company a place where change means opportunity for progress and innovation. a place where people with the ambition for peak performance can go beyond what is today and create what is tomorrow. work and grow with one telecommunic...

Tepelene, ofrohet vend pune store sales representative tepelene

ONE Telecommunications

-
Tepelenë, Shqipëri
Job profile – store sales representative tepelene country: albania location: tepelene 1. overall description of the company a place where change means opportunity for progress and innovation. a place where people with the ambition for peak performance can go beyond what is today and create what is tomorrow. work and grow with one telecomm...

Kucove, ofrohet vend pune store sales representative kucove

ONE Telecommunications

-
Kucovë, Shqipëri
Job profile – store sales representative kucove country: albania location: kucove 1. overall description of the company a place where change means opportunity for progress and innovation. a place where people with the ambition for peak performance can go beyond what is today and create what is tomorrow. work and grow with one telecommunic...

Lezhe, ofrohet vend pune store sales representative lezhe

ONE Telecommunications

-
Lezhë, Shqipëri
Job profile – store sales representative lezhe country: albania location: lezhe 1. overall description of the company a place where change means opportunity for progress and innovation. a place where people with the ambition for peak performance can go beyond what is today and create what is tomorrow. work and grow with one telecommunicat...

Shkoder, ofrohet vend pune store sales representative shkoder

ONE Telecommunications

-
Shkodër, Shqipëri
Job profile – store sales representative shkoder country: albania location: shkoder 1. overall description of the company a place where change means opportunity for progress and innovation. a place where people with the ambition for peak performance can go beyond what is today and create what is tomorrow. work and grow with one telecommun...

Durres, ofrohet vend pune store sales representative durres

ONE Telecommunications

-
Durrës, Shqipëri
Job profile – store sales representative durres country: albania location: durres 1. overall description of the company a place where change means opportunity for progress and innovation. a place where people with the ambition for peak performance can go beyond what is today and create what is tomorrow. work and grow with one telecommunic...

Korce, ofrohet vend pune store sales representative korçe

ONE Telecommunications

-
Korçë, Shqipëri
Job profile – store sales representative korçe country: albania location: korce 1. overall description of the company a place where change means opportunity for progress and innovation. a place where people with the ambition for peak performance can go beyond what is today and create what is tomorrow. work and grow with one telecommunicat...

Tepelene, ofrohet vend pune store sales representative

ONE Telecommunications

-
Tepelenë, Shqipëri
Job profile – store sales representative tepelene country: albania location: tepelene 1. overall description of the company a place where change means opportunity for progress and innovation. a place where people with the ambition for peak performance can go beyond what is today and create what is tomorrow. work and grow with one telecomm...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - one telecommunications

One telecommunications dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane