Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:OMNI GROUP ALBANIA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

OMNI GROUP ALBANIA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohen operatore call center

OMNI GROUP ALBANIA

-
Durrës, Shqipëri
Omni group albania, con sede a durazzo, cerca operatori telefonici in lingua italiana, per una campagna di prodotti naturali certificati dal ministero della salute. offriamo stipendio e bonus soddisfacenti e possibilità di crescita nell'azienda. gli interessati sono pregati di contattare al numero +355684463022 oppure inviare cv all'indi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - omni group albania

Omni group albania dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane