Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Life (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

Life

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Life shpk kërkon të punësojë suport it - e re

Life

-
Tiranë, Shqipëri
Pergjegjesite dhe kompetencat: • analizimi dhe zgjidhja e problemeve te stafit; • mirembajtja dhe konfigurimi i rrjetit dhe aplikimi i best practices per sigurine; • pergatitja e materialit per punonjesit e rinj hw/sw; • njohuri ne mirembajtjen e serverave/nas ; • njohuri ne konfigurimin dhe perdorimin e vpn te tilla si forticlient open v...

Përkthyes / interpretues anglisht – shqip - e re

Life

-
Tiranë, Shqipëri
Life sh.p.k, shoqëri lider në sektorin e publikimeve shkencore e specializuar në botimin, shitjen dhe shpërndarjen e produkteve informative të abonimit si libra, revista, dhe kurse formimi në fushën mjekësore dhe juridike. kërkon të punësojë : përkthyes / interpretues (anglisht – shqip) kriteret: të ketë mbaruar studimet e larta për përkt...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - life

Life dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane