Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:KMY (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

KMY

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 20 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kmy kerkon: shitese, kasiere, sistemuese, kasap, punetor/e fabrike, menaxhere, magazinier, sekretare, ekonomiste (tirane... - e re

KMY

-
Tiranë, Shqipëri
Klikoni mbi njoftimin qe ju intereson dhe aplikoni. kmy myslym shyri ofron vend pune shitese ne banak kmy perball ing. ndertimit ofron vend pune shitese ne banak kmy kamez ofron vend pune kasiere / sistemuese kmy, yzberisht ofron vend pune kasap kmy tregu elektrik ofron vend pune kasap ne supermarket kmy perball ing. ndertimit ofron vend ...

Kmy kerkon te punesoje ekonomiste (f) per supermarket yzberisht - e re

KMY

-
Shqipëri
Kmy kerkon te punesoje ekonomiste (f) per supermarket. kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme : arsim i larte ekonomik. te kete njohuri shume te mira te paketes baze ms office (windows, excel; power point) programit financa 5, alpha. njohja e programit navision perben avantazh. te kete perkushtim maksimal gjate orarit te pune...

Kmy zyrat qendrore ofron vend pune per sekretare zyre - e re

KMY

-
Shqipëri
Sekretare per zyre detyrat •mbajtja e cilesise dhe standarteve profesionale ne nivel shume te larte •permbushja e detyrave te dhena ne kohe dhe saktesi •manaxhimi i disa puneve ne te njejten kohe sipas prioritetit perkates •te punuarit ne menyre individuale dhe ne grup •integriteti dhe qendrueshmeria ne pune. kualifikimet 1. kandidatja du...

Kmy kamez ofron vend pune menaxhere per supermarket - e re

KMY

-
Shqipëri
Ofroj vend pune menaxhere per supermarket ne kamez kompania kmy kerkon te punesoje menaxhere per supermarket detyrat 1. plotëson kërkesat operacionale te dyqanit ben planifikimin dhe caktimin punonjësve; sipas rezultateve te punës. 2. kujdeset per stafin me rekrutimin, përzgjedhjen, orientimin dhe trajnimin e punonjësve. 3. ndjek rezultat...

Kmy tregu elektrik ofron vend pune menaxhere per supermarket - e re

KMY

-
Shqipëri
Përshkrimi kompania kmy kerkon te punesoje menaxhere per supermarket detyrat 1. plotëson kërkesat operacionale te dyqanit ben planifikimin dhe caktimin punonjësve; sipas rezultateve te punës. 2. kujdeset per stafin me rekrutimin, përzgjedhjen, orientimin dhe trajnimin e punonjësve. 3. ndjek rezultatet e punes te stafit ne dyqan duke i tra...

Kmy kerkon te punesoje ekonomiste (f) per supermarket ne brrake - e re

KMY

-
Shqipëri
Kmy kerkon te punesoje ekonomiste (f) per supermarket. kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme : arsim i larte ekonomik. te kete njohuri shume te mira te paketes baze ms office (windows, excel; power point) programit financa 5, alpha. njohja e programit navision perben avantazh. te kete perkushtim maksimal gjate orarit te pune...

Kmy ofron vend pune menaxher per rrethet - e re

KMY

-
Shqipëri
Menaxher shitje detyrat 1. organizon dhe ndjek mbarevajtjen e punës me agjentët e shitjeve neper rrethe 2. gjetja e klienteve te rinj, lidhja e kontratave, ndjekja e marëdhënieve me ta 3. identifikon dhe zgjidh shqetësimet/problemet e mundshme të klientëve 4. harton planin promovues per produkte te caktuara per klient te ndryshem ose per ...

Kmy brrakë ofron vend pune ekonomiste ne supermarket - e re

KMY

-
Shqipëri
Kmy kerkon te punesoje ekonomiste (f) per supermarket. kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme : arsim i larte ekonomik. te kete njohuri shume te mira te paketes baze ms office (windows, excel; power point) programit financa 5, alpha. njohja e programit navision perben avantazh. te kete perkushtim maksimal gjate orarit te pune...

Kmy ofron vend pune magazinier - e re

KMY

-
Shqipëri
Përshkrimi magazinier me kohe te plote detyrat mban pergjegjesi mbi mallin e magazinuar ne magazine perkatese. eshte pergjegjes/e per ruajtjen dhe sistemimin e mallrave ne ambientet e magazines. kontrollon te gjitha furnizimet e mallrave qe hyjne ne magazinen perkatese si dhe komunikon me operatoren e finances ne magazine per te siguruar ...

Kmy ofron vend pune menaxher per rrethet - e re

KMY

-
Shqipëri
Ofroj pune menaxher shitjesh per rrethet menaxher shitje detyrat 1. organizon dhe ndjek mbarevajtjen e punës me agjentët e shitjeve neper rrethe 2. gjetja e klienteve te rinj, lidhja e kontratave, ndjekja e marëdhënieve me ta 3. identifikon dhe zgjidh shqetësimet/problemet e mundshme të klientëve 4. harton planin promovues per produkte te...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kmy

Kmy dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane