Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Imp (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(20)
Lloji
  • Pa përcaktuar(20)

Imp

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 20 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet specialist/e logjistike /asistente zyre/customer service per nje kompani transporti, paga shume e mire, rruga d...

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet specialist/e logjistike /asistente zyre/customer service per nje kompani transporti, paga shume e mire, rruga dervish hima. . kerkesat per kandidatin/en: - njohuri ekselente e anglishtes. - gjuhet e huaja te tjera jane plus i konsiderueshem. - aftesi te mira kompjuterike. - komunikim profesional me kliente/partnere te huaj dhe sh...

Kerkohet elektricist per kompani gjeneratoresh, rinas, paga 50 000 deri ne 60 000 ne varesi te eksperiences.

Imp

-
Shqipëri
Kerkohet elektricist per kompani gjeneratoresh, rinas, paga 50 000 deri ne 60 000 ne varesi te eksperiences. kerkohet: 🔶aftesi kompetente ne instalime elektike, ne kontrroll dhe mirembajtje rrjeti. 🔶te jete i afte ne konstatimin dhe riparimin e difekteve. 🔶te kete eksperience me instalime elektrike dhe thurrje panelesh. ofrohet: ✔️kush...

Hotel ne durres kerkon te punesoje staf, pagat shume te mira.

Imp

-
Durrës, Shqipëri
Hotel ne durres kerkon te punesoje staf, pagat shume te mira. hotel ne durres kerkon te punesoje: ✅recepsion 45 000 leke ✅kamarjer bari 40 000 leke ✅banakier 55 000 leke ✅sanitare 40 000 leke ✅ndihmes guzhinier/e 50 000 leke ✅menaxher dhe pergjegjes recepsioni ofrohet: kushte shume te mira pune. nje dite ne jave pushim. puna eshte 8 orare...

Kerkohet shitese per nje dyqan veshjesh, paga 30 000 leke plus bonuse ne baze te performances, tirane.

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shitese per nje dyqan veshjesh, paga 30 000 leke plus bonuse ne baze te performances, tirane. detyrat: aftesi shume te mira komunikimi. shkathtesi dhe perpikmeri. perkushtim per te ofruar sherbim cilesor ndaj klientit. ofrohet ✔️30.000 leke plus bonuse deri ne 30.000 ne baze te performances. ✔️puna eshte me turne. 📍 adresa:tiran...

Kerkohet sporteliste per exchange/moneygram, pagesa nis nga 38 000 plus bakshishe,sheshi willson.

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet sporteliste per exchange/moneygram, pagesa nis nga 38 000 plus bakshishe,sheshi willson. aftesite e kerkuara: aftesi shume te mira komunikuese dhe negociuese. njohuri te mira te gjuhes angleze. njohuri shume te mira te programeve microsoft office, exel. ofrohet siguracione te paguara. orari me turne te alternueshme 08:00 –14:30 d...

Kerkohet rrobaqepese per nje dyqan veshjesh, paga 40 000 bruto, tirane.

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet rrobaqepese per nje dyqan veshjesh, paga 40 000 bruto, tirane. kriteret: ✅te jete me eksperience te mepareshme pune. ✅te jete e perpikte dhe korrekte. ✅te jete e afte te permbushi detyrat e dhena. ✅punohet 8 ore ne dite, nga e hena ne te shtune. ✅paga 40 000 bruto. 📍adresa :tirane

Tirane, ​kerkohet sistemuese ne magazine per dyqan veshjesh, paga 40 000 leke bruto plus bonuse sipas performances.

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ​kerkohet sistemuese ne magazine per dyqan veshjesh, paga 40 000 leke bruto plus bonuse sipas performances. kerkohet: ✳️aftesi komunikimi shume te mira. ✳️aftesi bashkepunimi ne grupe. ✳️integritet dhe shkathtesi. ofrohet: ✅ambjent shume pozitiv dhe familjar pune. ✅mundesi zhvillimi profesional dhe trajnime te vazhdueshme ✅14 dite...

Kerkohet zevendes/e menaxheri/e shitjesh per dyqan veshjesh, paga 50 000 bruto + bonuse ne baze te performances, tirane....

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet zevendes/e menaxheri/e shitjesh per dyqan veshjesh, paga 50 000 bruto + bonuse ne baze te performances, tirane. detyrat: ✔️mbikeqyr aktivitet e perfaqesuesve te shitjes per te siguruar qe objektivat e percaktuara jane arritur. ✔️trajton ceshtje qe kane te bejne me ankesat e klienteve, sherbimin e stafit. ✔️pjese e ekipit pergjegj...

Kompani elektroshtepiake kerkon menaxher it, tirane, paga shume e mire.

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kompani elektroshtepiake kerkon menaxher it, tirane, paga shume e mire. pergjegjesite kryesore: ✔️administrimi, organizimi, instalimi dhe suporti i sistemeve te informacionit te kompanise. ✔️dizenjon, instalon dhe kryen mirembajtjen periodike te sistemeve software dhe hardware te kompanise. ✔️percakton dhe implementon zgjidhje te pershtat...

Kerkohen 10 operatore ne gjuhen italiane me page baze 350 leke- 450 leke / ora per fushate bankare

Imp

-
Shqipëri
Kerkohen 10 operatore ne gjuhen italiane me page baze 350 leke - 450 leke/ ora per fushate bankare -eksperiencat e meparshme perbejne avantazh -orari; 09.00 - 15.00 -vendodhja: blloku gintash

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - imp

Imp dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane