Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Fafa Resort (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(24)
Lloji
  • Pa përcaktuar(24)

Fafa Resort

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 24 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofroj vend pune kamarier restoranti - fafa resort

Fafa Resort

-
Durrës, Shqipëri
Fafa hotels group kerkon te punesoje: kamarier restoranti kamarier restoranti kerkesa per pozicionin: - aftesi te mira komunikimi - te jete e afte te punoje ne grup - te kete njohuri te mira te gjuhes angleze - te kene eksperience te meparshme ne kete fushe, minimalisht 2 vjet. - kane perparesi kandidatet nga durresi apo kavaja - per kand...

Durres, ofroj vend pune recepsionist/e

Fafa Resort

-
Durrës, Shqipëri
Kompleksi fafa , kerkon te punesoje: recepsionist/ recepsioniste kerkesa per pozicionin: - njohuri shume te mira te gjuhes angleze ( e shkruar & e folur) - te kene mbaruar studimet universitare me mesatare mbi noten 8 - kane perparesi te diplomuarit ne turizem,administrim biznes,menaxhim biznes , finance-banke - te kene eksperience te mep...

Durres, ofroj vend pune kordinatore zyre/ agjente turizmi - fafa resort

Fafa Resort

-
Durrës, Shqipëri
Kompleksi fafa kerkon te punesoje: kordinatore zyre/ agjente turizmi kerkesa per pozicionin: - njohuri te shkelqyera te gjuhes angleze ( e shkruar, dhe e folur) - aftesi te mira komunikimi - njohuri shume te mira kompjuterike - eksperience e meparshme ne fushen e turizmit , minimalisht 2 vjet - diplome te shkolles se larte, ku mesatarja e...

Durres, ofroj vend pune menaxher hoteli - fafa resort

Fafa Resort

-
Durrës, Shqipëri
Kompleksi fafa , kerkon te punesoje: menaxher hoteli / menaxhere hoteli kerkesa per pozicionin: - njohuri shume te mira te gjuhes angleze ( e shkruar & e folur) - te kene eksperience te meparshme ne fushen e turizmit, minimalisht 5 vjet - te kene mbaruar studimet universitare me mesatare mbi noten 8 - kane perparesi te diplomuarit ne turi...

Durres, ofroj vend pune menaxher bar-restorant - fafa resort

Fafa Resort

-
Durrës, Shqipëri
Fafa hotels group kerkon te punesoje : menaxher bar - restoranti aftesite e kerkuara: te kete eksperience te meparshme ne menaxhimin e bar- restoranteve, minimalisht 5 vjet. te jete i afte te perzgjedhe stafin,ta trajnoje, dhe ta mbikqyr ate. te planifikoje dhe menaxhoje buxhetet e caktuara te planifikoje menute te siguroje perputhshmeri ...

Durres, ofroj vend pune asistent ekonomiste - fafa resort

Fafa Resort

-
Durrës, Shqipëri
Kompleksi fafa, kerkon te punesoje: asistent ekonomiste aftesite e kerkuara: te kete njohuri ne programe kompjuterike dhe programe financiare ( financa 5) njohuri shume te mira te gjuhez angleze ( e shkruar dhe e folur ) aftesi shume te mira vete-organizimi, kordinimi te punojoseve. aftesi per t’u fokusuar dhe per te patur vemendjen gjate...

Durres, ofroj vend pune kordinatore recepsioni - fafa resort

Fafa Resort

-
Durrës, Shqipëri
Fafa hotels group kerkon te punesoje: kordinatore recepsioni aftesite dhe pergjegjesite e kerkuara: te kete eksperience te meparshme ne hoteleri ose agjensi turistike , minimalisht 3 vjet. te kene mbaruar studimet universitare me mesatare mbi noten 8 te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze, e shkruar dhe e folur te kete njohuri sh...

Durres, ofroj vend pune pasticier

Fafa Resort

-
Durrës, Shqipëri
Fafa resort kerkon te punesoje : pasticier aftesite e kerkuara : eksperience e meparshme ne fushen e pasticerise kualifikime ne fushen e pasticerise aftesi per tu fokusuar ne kryerjen e detyrave te caktuara aftesi per te mbajtur marredhiene te mira me stafin aftesi te ofroje ndihme ne sektore te tjere te kuzhines ne situata emergjente der...

Durres, ofroj vend pune ndihmes kuzhinier/e

Fafa Resort

-
Durrës, Shqipëri
Fafa resort, kerkon te punesoje: ndihmes kuzhinier/e aftesite e kerkuara: te kete eksperience te meparshme pune ne kuzhine te jete ne gjendje te kryeje nje sere detyrash, te cilat zakonisht ndryshojne nga njera-tjetra pa humbur eficencen aftesi per t’u fokusuar dhe per te patur vemendjen gjate kryerjes se detyrave dhe per te cuar deri ne ...

Durres, ofroj vend pune kokteilist

Fafa Resort

-
Durrës, Shqipëri
Fafa resort kerkon te punesoje : kokteilist aftesite e kerkuara: te kete eksperience te meparshme ( minimalisht 2-3 vjet) si kokteilist te siguroje marredhenie te mira me klientet te siguroje nevojat e klientit, kerkesat dhe preferencat dhe te beje rekomandime planifikoje dhe pergatise menu-te e barit kujdeset per inventarin e barit te in...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - fafa resort

Fafa resort dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane