Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Eljo's Pizza (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Eljo's Pizza

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Motorrist/shperndares porosish - e re

Eljo's Pizza

-
Durrës, Shqipëri
🍕 "eljo's pizza" 🍕ofron vende pune 🛵 motorrist/shperndares porosish🛵 per zonen e durresit, me ose pa eksperience pune. paga e kenaqshme dhe me siguracion. kandidatet duhet te jene te pajisur me patente. 🛵 te interesuarit te kontaktojne ne numrin: 0698633383

Durres, ofroj vend pune motorrist - e re

Eljo's Pizza

-
Durrës, Shqipëri
🍕 "eljo's pizza" 🍕ofron vende pune 🛵 motorrist/shperndares porosish🛵 per zonen e durresit, me ose pa eksperience pune. paga e kenaqshme dhe me siguracion. kandidatet duhet te jene te pajisur me patente. 🛵 te interesuarit te kontaktojne ne numrin: 0698633383 cel. : 0698633383

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - eljo s pizza

Eljo s pizza dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane