Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Eden Breeze (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(19)
Lloji
  • Pa përcaktuar(19)

Eden Breeze

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 19 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune kamarier - e re

Eden Breeze

-
Tiranë, Shqipëri
Restorant eden breeze ofron vend pune ne pozicionin e kamarierit. restoranti ndodhet tek komuna e parisit afer qendres kristal. nese deshiron te punosh ne restorant eshte zgjedhja ideale pasi ka kushte shume te mira pune dhe nje dite ne jave pushim. te interesuarit te kontaktojne ne numrin si me poshte: cel. : 0674004445

Tirane, ofrohet vend pune kamarier - e re

Eden Breeze

-
Tiranë, Shqipëri
Restorant eden breeze ofron vend pune ne pozicionin e kamarierit. restoranti ndodhet tek komuna e parisit afer qendres kristal. nese deshiron te punosh ne restorant eshte zgjedhja ideale pasi ka kushte shume te mira pune dhe nje dite ne jave pushim. te interesuarit te kontaktojne ne numrin si me poshte: cel. : 0674004445

Tirane, ofrohet vend pune kamarier - e re

Eden Breeze

-
Tiranë, Shqipëri
Restorant eden breeze ofron vend pune ne pozicionin e kamarierit. restoranti ndodhet tek komuna e parisit afer qendres kristal. nese deshiron te punosh ne restorant eshte zgjedhja ideale pasi ka kushte shume te mira pune dhe nje dite ne jave pushim. te interesuarit te kontaktojne ne numrin si me poshte: cel. : 0674004445

Tirane, ofrohet vend pune kamarier - e re

Eden Breeze

-
Tiranë, Shqipëri
Restorant eden breeze ofron vend pune ne pozicionin e kamarierit. restoranti ndodhet tek komuna e parisit afer qendres kristal. nese deshiron te punosh ne restorant eshte zgjedhja ideale pasi ka kushte shume te mira pune dhe nje dite ne jave pushim. te interesuarit te kontaktojne ne numrin si me poshte: cel. : 0674004445

Tirane, ofrohet vend pune sanitare - e re

Eden Breeze

-
Tiranë, Shqipëri
Restorant eden breeze ofron vend pune ne pozicionin e sanitares. puna eshte ne orarin 07:00-15:00 . restoranti ndodhet tek komuna e parisit afer qendres kristal. nese deshiron te punosh ne restorant eshte zgjedhja ideale pasi ka kushte shume te mira pune dhe nje dite ne jave pushim. te interesuarit te kontaktojne ne numrin si me poshte: c...

Tirane, ofrohet vend pune part time mbasdite pjatalarëse - e re

Eden Breeze

-
Tiranë, Shqipëri
Restorant eden breeze ofron vend pune ne pozicionin e pjatalareses. puna eshte ne orarin 15:00-23:00 . restoranti ndodhet tek komuna e parisit afer qendres kristal. nese deshiron te punosh ne restorant eshte zgjedhja ideale pasi ka kushte shume te mira pune dhe nje dite ne jave pushim. te interesuarit te kontaktojne ne numrin si me poshte...

Tirane, ofrohet vend pune kamarier

Eden Breeze

-
Tiranë, Shqipëri
Restorant eden breeze ofron vend pune ne pozicionin e kamarierit. restoranti ndodhet tek komuna e parisit afer qendres kristal. nese deshiron te punosh ne restorant eshte zgjedhja ideale pasi ka kushte shume te mira pune dhe nje dite ne jave pushim. te interesuarit te kontaktojne ne numrin si me poshte: cel. : +355 67 400 4445

Tirane, ofrohet vend pune kamarier

Eden Breeze

-
Tiranë, Shqipëri
Restorant eden breeze ofron vend pune ne pozicionin e kamarierit. restoranti ndodhet tek komuna e parisit afer qendres kristal. nese deshiron te punosh ne restorant eshte zgjedhja ideale pasi ka kushte shume te mira pune dhe nje dite ne jave pushim. te interesuarit te kontaktojne ne numrin si me poshte: cel. : +355 67 400 4445

Tirane, ofrohet vend pune kamarier

Eden Breeze

-
Tiranë, Shqipëri
Restorant eden breeze ofron vend pune ne pozicionin e kamarierit. restoranti ndodhet tek komuna e parisit afer qendres kristal. nese deshiron te punosh ne restorant eshte zgjedhja ideale pasi ka kushte shume te mira pune dhe nje dite ne jave pushim. te interesuarit te kontaktojne ne numrin si me poshte: cel. : 0674004445

Tirane, ofrohet vend pune kamarier

Eden Breeze

-
Tiranë, Shqipëri
Restorant eden breeze ofron vend pune ne pozicionin e kamarierit. restoranti ndodhet tek komuna e parisit afer qendres kristal. nese deshiron te punosh ne restorant eshte zgjedhja ideale pasi ka kushte shume te mira pune dhe nje dite ne jave pushim. te interesuarit te kontaktojne ne numrin si me poshte: cel. : 0674004445

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - eden breeze

Eden breeze dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane