Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Dr. Pendl & Dr. Piswanger Albania & Kosovo (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

Dr. Pendl & Dr. Piswanger Albania & Kosovo

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, hr project assistant - e re

We are hiring! dr. pendl & dr. piswanger albania is currently looking for a highly motivated and ambitious candidate for the open vacancy of hr project assistant. send us your cv : aplikime@pendlpiswanger.com

Sales coordinator - e re

We are hiring!! almako is looking for a highly motivated and ambitious candidate in the position of: sales coordinator. if you are interested send us your e-mail to tirana@almako.at or call us +355(0) 692081728.

Koordinatore shitjesh dhe logjistike

Keni mbaruar studimet në universitetin bujqësor? dëshironi të punoni në një kompani ndërkombëtare që u ofron mundësi për t’u zhvilluar profesionalisht? atëherë bëhuni pjesë e suksesit të austria premix shpk!

Mesues/e e gjuhes gjermane

Qendra e provimeve të gjuhës gjermane ösd, partner i aiex-instituti austriak i ekselencës kërkon të punësojë mësues/e për mësimdhënien e gjuhës gjermane. të interesuarit mund të kontakojnë në 069 208 17 28 ose të dërgojnë e-mail: office@aie-osd.al .

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - dr pendl dr piswanger albania kosovo

Dr pendl dr piswanger albania kosovo dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane