Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:BALKAN SPORT (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

BALKAN SPORT

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofrohet vend pune shitës/e për dyqanin adidas fier - e re

BALKAN SPORT

-
Fier, Shqipëri
Balkansport shpk, kërkon shitës/e për dyqanin adidas fier kriteret: të ketë etikë në punë. të ketë aftësi shumë të mira komunikuese. te jetë i/e aftë të punojë në grup. mosha 18-25 vjeç. të tjera: puna me turne. nje ditë në javë pushim. të interesuarit për pozicionin e mësipërm të dërgojnë të dhënat ose cv-në në adresën e-mail hr@balkansp...

Fier, ofrohet vend pune shitës/e për dyqanin intersport fier gold - e re

BALKAN SPORT

-
Fier, Shqipëri
Balkansport shpk, kërkon shitës/e për dyqanin intersport fier gold kriteret: të ketë etikë në punë. të ketë aftësi shumë të mira komunikuese. te jetë i/e aftë të punojë në grup. mosha 18-25 vjeç. të tjera: puna me turne. nje ditë në javë pushim. të interesuarit për pozicionin e mësipërm të dërgojnë të dhënat ose cv-në në adresën e-mail hr...

Tirane, ofrohet internship graphic designer

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri

Tirane, ofrohet vend pune operatore e kamerave

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Balkansport shpk, kërkon të punësojë: operatore e kamerave kriteret: të ketë vëmendje në detaje, fleksibilitet dhe etikë në punë. të ketë aftësi shumë të mira komunikuese. mosha 18-25 vjeç. të tjera: puna me turne. nje ditë në javë pushim. të interesuarit për pozicionin e mësipërm të dërgojnë të dhënat ose cv-në në adresën e-mail hr@balka...

Tirane, ofrohet vend pune operatore e kamerave

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Balkansport shpk, kërkon të punësojë: operatore e kamerave kriteret: të ketë vëmendje në detaje, fleksibilitet dhe etikë në punë. të ketë aftësi shumë të mira komunikuese. mosha 18-25 vjeç. të tjera: puna me turne. nje ditë në javë pushim. të interesuarit për pozicionin e mësipërm të dërgojnë të dhënat ose cv-në në adresën e-mail hr@balka...

Tirane, ofrohet vend pune shites/e intersport city park

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Balkansport shpk, kërkon shitës/e për dyqanin intersport city park kriteret: të ketë etikë në punë. të ketë aftësi shumë të mira komunikuese. te jetë i aftë të punojë në grup. mosha 18-25 vjeç. të tjera: puna me turne. nje ditë në javë pushim. të interesuarit për pozicionin e mësipërm të dërgojnë të dhënat ose cv-në në adresën e-mail hr@b...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - balkan sport

Balkan sport dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane