Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Ar-bi Service Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

Ar-bi Service Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend intership ne departamentin e burimeve njerezore - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Ar-bi servise shpk intership ne departamentin e burimeve njerezore. aplikoni ne hr@arbidistribution.al cel. : +355 697 048 817 + apliko

Tirane, ofroj vend pune kasier/e - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Superstar market pjese e ar-bi service shpk, kerkon te punesoje per qytetin e tiranes. kasier/e *preferohet te kene eksperience. *te jene te komunikushem me klientet dhe stafin. *te kene fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. kontaktoni ne cel: +355 697 048 817 ose dergoni cv tuaj ne adresen: hr@arbidistributi...

Tirane, ofrohet vend pune operator njesie

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Superstar market pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje, operator njesie per qytetin e gjirokastres. aftesite dhe kualifikimet: *te kene perfunduar arsimin e larte. *te kete eksperience pune. *te kete fleksibilitet ne orare. *te jene zoterues te paketes microsoft office . *te kene aftesi komunikimi. *te kete aftesi organizuese. te ...

Tirane, ofrohet vend pune financiere

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Ar-bi servise shpk kerkon te punesoje: financiere. kandidatja duhet te plotesoje keto kritere: *te kete perfunduar studimet e larta. *te njoh programin bilanci. *te kete minimalisht 2 vite eksperience ne te njejtin pozicion. *te jete person i komunikushem dhe te kete fleksibilitet ne orare. *te jete i afte per te punuar ne grup dhe te bas...

Tirane, ofrohet vend pune asistente administrative

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Ar-bi servise shpk kerkon te punesoj: asistente administrative: komunikon dhe mban korrespondencën e postës elektronike në emër të eprorëve të kompanisë. organizon axhendën, mbledhjet dhe takimet e eprorëve, si dhe manaxhon disa detyra njekohësisht, duke ndjekur prioritetet. përgatit materialet dhe shkresat e ndryshme për eprorët. kryen d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ar bi service shpk

Ar bi service shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane