Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Almarstaff (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(27)
Lloji
  • Pa përcaktuar(27)

Almarstaff

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 27 rezultate (Këshilla për kërkim)

Lounge bar ne tirane, kerkon: banakier/e. paga: 45.000 leke. - e re

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Lounge bar ne tirane, kerkon: - banakier/e paga: 45.000 leke plus sigurime. orari: 07:00-15:00 dhe 15:00-23:00 per aplikime na kontaktoni ne nr. e tel: 069 361 961 7

Lounge bar në durrës (afer amfiteatrit): 2 kamariere dhe nd.kuzhinier per snack. :pagat: 35.000-60.000 leke. - e re

Almarstaff

-
Durrës, Shqipëri
Lounge bar në durrës (afer amfiteatrit), kërkon: - 2 kamariere (f) orari me turne paga 35.000 lekë - ndihmës kuzhiniere për snack 8 ore pune paga 40.000-60.000 lekë per aplikime na kontaktoni ne numrin e tel: 069 361 961 7

Bar te pazari i vjeter ne korce, kerkon: kamarier/e, ndihmes kuzhiniere. orari dhe paga diskutohen ne vendin e punes. - e re

Almarstaff

-
Korçë, Shqipëri
Bar te pazari i vjeter ne korce, kerkon: - kamarier/e - ndihmes kuzhiniere bari ofron dhe snack, shoqeruese per pijet, ndonje tost, byrek, etj. orari dhe paga diskutohen ne vendin e punes. per aplikime na kontaktoni ne numrin e tel: 069 361 961 7 bar te pazari i vjeter ne korce, kerkon: - kamarier/e - ndihmes kuzhiniere bari ofron dhe sna...

Lounge bar ne qender te tiranes, kerkon: sanitare. pagat: 32.000 leke - e re

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Lounge bar ne qender te tiranes, kerkon: - sanitare orari 07:00-15:00 paga 32.000 leke plus sigurime 1 dite pushimi ne jave per aplikime na kontaktoni ne numrin e tel: 069 361 961 7

Bistro bar ne tirane, kerkon: banakier, kuzhinier/e, ndihmese kuzhiniere/pjatalarese. pagat: 40.000-65.000 leke. - e re

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Bistro bar ne tirane, kerkon: - banakier paga: 45.000 leke plus sigurime. orari: 07:00-16:00. nga e hena deri te shtunen e djela pushim. - kuzhinier/e paga: 65.000 leke plus sigurime. orari: 16:00-24:00 nga e hena deri te shtunen, e djela pushim. - nd.kuzhiniere/pjatalarese personi qe do meret me larjen e pjatave do ndihmoje edhe ne kuzhi...

Restorant sushi në tiranë kërkon: ndihmes kuzhinier/e, kamarier/e. pagat: 35.000-40.000 leke. - e re

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Restorant sushi në tiranë kërkon: - ndihmes kuzhinier/e 40.000 lekë paga e lart në varësi të eksperiencës - kamarier/e paga 35.000-45.000 lekë, varet nga eskperienca *pagat janë neto plus sigurime *puna është 8 orë *të gjithë një ditë pushimi në javë per aplikime na kontaktoni ne numrin e telefonit 069 361 961 7 - 1 kuzhinier për 🍣 dhe 1...

Bar pasticeri ne tirane kerkon: banakier dhe 2 shitese. pagat 35.000-45.000 leke. - e re

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Bar pasticeri ne tirane kerkon: - banakier/e orari: me turne 06:30-14:30 dhe 14:30-22:30 paga: 45.000 leke plus sigurime. - 2 shitese nje shitese ne orarin 11:00-19:00 dhe nje tjeter ne orarin me turne 06:30-14:30 dhe 14:30-22:30 paga: 35.000 leke plus sigurime. - nje dite ne jave pushim per aplikime na kontaktoni ne numrin e tel: 069 361...

Bar në tiranë kërkon: ndihmes kuzhinier/e, kamarier. pagat: 30.000-35.000 leke. - e re

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Bar në tiranë kërkon: - nd. kuzhinier/e, turni 2, paga 35.000 lekë plus sigurime kuzhina është kryesisht per snack që shoqërohen me pije pranohen dhe pa eksperiencë - 2 kamarier/e me turne paga 30.000 lekë plus sigurime - sanitare 4 ore paradite plus 4 ore pasdite ose 4 ore pasdite, orari 15-19 paga 20.000 lekë *të gjithë një ditë pushimi...

Bar pasticeri dhe self service ne tirane kerkon: furnitor, ndihmes kuzhinier, pjatalarese. paga: 35.000-70.000 leke. - e re

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Per pika te ndryshme te nje rrjeti bar pasticerie dhe self service ne tirane, po kerkojme: - furnitor per shperndarje produktesh orari 09:00-17:00 paga starton me 40.000 leke plus sigurime. - ndihmes kuzhinier/e orari 08:00-16:00 pagat 40.000-70.000 leke plus sigurime. - pjatalarese paga: 35.000-40.000 leke plus sigurime. orari: 8 ore pun...

Bar pasticeri dhe self service ne tirane, kerkon: ndihmes kuzhinier/e dhe furnitor. pagat 400-700 - e re

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Per pika te ndryshme te nje rrjeti bar pasticerie dhe self service ne tirane, po kerkojme: - furnitor per shperndarje produktesh orari 09:00-17:00 paga starton me 40.000 leke - ndihmes kuzhinier/e orari 08:00-16:00 pagat 40.000-70.000 leke *cdo punonjes gezon 1 dite pushimi ne jave. per aplikime kontaktoni ne nr: 069 361 961 7

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - almarstaff

Almarstaff dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane