Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:ADA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(110)
Lloji
  • Pa përcaktuar(110)

ADA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 110 rezultate (Këshilla për kërkim)

Bar restorant syri kalter kerkon te punesoje sanitare pagesa 50.000 leke + siguracione tek mylym shyri - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Bar restorant syrikalter_tirane kerkon te punesoje •sanitare paga 50000 lek sigurimet shoqerore te paguara nga punedhenesi adresa: tirane rruga myslym shyri perball rrugices cameve kontaktoni ne +355 68 206 6310 whatsapp

Tirane, ofrohet vend pune turni i dyte sanitare - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Big pjata kerkon sanitare per turnin e dyte ne astir. ✅paga: 55.000 leke ✅orari 17:00 - 01:00 (turni i dyte) ✅ kushte shume te mira pune 1 dite ne jave pushim (dita e hene) adresa: rr. 'tom plazha', astir te interesuarit te kontaktojne ne: 067 47 74 645 whatsapp

Laprake kerkojme banakiere per lokal per turnin e dyte - e re

ADA

-
Shqipëri
Bar kafe verso kerkon te punesoje •banakiere •turni i dyte •orari 14:00-21:00 •pagesa e kenaqshme adresa: laprake kontaktoni: 0695748427 #bar #kafe #verso #banakiere #njoftimepunesimi #laprake #tirane #punetore #lokal whatsapp

Bar kafe verso ne laprake kerkon banakiere per turnin e dyte orari 14:00-21:00 pagesa teper e kenaqshme - e re

ADA

-
Shqipëri
Bar kafe verso kerkon te punesoje •banakiere •turni i dyte •orari 14:00-21:00 •pagesa e kenaqshme adresa: laprake kontaktoni: 0695748427 #bar #kafe #verso #banakiere #njoftimepunesimi #laprake #tirane #punetore #lokal whatsapp

No limits fitness kerkon te punesoje recepsioniste - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
No limits fitness kerkon te punesoje: •recepsioniste• rruga irfan tomini tirane kontaktoni: 069 332 7824 #gym #fitness #recepsioniste #tirane #njoftimepunesimi #palester #tirane #rrugairfantomini whatsapp

Tirane tek komuna e parisit wonderbites kerkon te punesoje: •kamarier/e •ndihmes kuzhinier •kuzhinier •kuzhinier per sus... - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Wonderbites kerkon te punesoje: •kamarier/e •ndihmes kuzhinier •kuzhinier •kuzhinier per sushi •banakier/e •operator/e ofrohet: paga te larta 4 jave pushime ne vit kompani internacionale adresa: komuna e parisit kontaktoni: 069 619 4036 dergoni cv ne email careers@eagleheadsgroup.com #kamarier #ndihmeskuzhinier #kuzhinier #kuzhiniersushi ...

Tirane kerkojme menaxher/e shitjesh magazinier pirunist punetor magazine - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Artgres kerkon te punesoje: menaxher/e shitjesh magazinier pirunist punetor magazine kontaktoni: 0684012005 email: artgres@yahoo.it adresa: autostrada tirane-durres km 13,vore,picare #menaxhershitjesh #magazinier #pirunist #punetormagazine apliko whatsapp

Tirane kerkojme mjeke stomatologe - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Poliklinika dentare dipem kerkon te punesoje: mjeke stomatologe pagesa e kenaqshme oret shtese paguhen kushte shume te mira pune transporti i siguruar adresa: institut tirane kontaktoni: 0672605553 #klinikedentare #dipem #mjeke #stomatologe #institut #tirane #njoftimepunesimi whatsapp

Selite tirane, kerkojme xhenerik elektroaut motorrist ndihmes - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Auto servis kerkon te punesoje xhenerik elektroaut motorrist ndihmes paga shume e mire mundesohet dhe me perqindje % adresa: selite tirane kontaktoni: 0697666625 #autoservis #xhenerik #elektroaut #motorrist #ndihmes #pagesaekenaqshme #plusperqindje #tirane #selite #njoftimepunesimi whatsapp

Tirane, ofrohet vend pune shofer taksist - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme taksist pagesa e kenaqshme kushte shume te mira pune adresa: tirane kontaktoni: 0693327824 #taksist #tirane #njoftimepunesimi #shofer #shofertaksie whatsapp

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ada

Ada dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane