Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij) Fshijini të gjitha

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 7459 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkojme infermiere

Ad

ALL4JOBS

-
Milano, Itali
Jemi duke identifikuar dhe përzgjedhur infermierë të specializuar, infermierë të përgjithshëm, ndihmës shëndetësorë, të diplomuar në shkencat infermierore të interesuar për të punuar në itali, në spitale të specializuara...

Baby sitter (Punë në distancë)

Ad

Ola

-
Ferizaj, Kosovë
Kerkoj dado per djalin tim 3 vjeqar te jet e aft dhe aktive ta mbaj si eshte me mir duke ja plotsuar deshirat e tij te femijes puna esht shum e let per m me shum me kontaktoni ne numrin tim personal ti japi ushqim ne ...

Ofroj pune 3 - e re

Prishtinë, Kosovë
Hotel real shpall konkurs per recepsionist(ndrrimi i nates) pergjegjsite: -rexhistrimi i mysafirve -evidentimi i problemve në hotel gjatë ndrrimit te nates -mikpritja e mysafireve kualifikimet: -shkolla e mesme -pervoje pune ne hotileri -gjuha angleze(obligative) -te jete komunikativ -i motivuar per punë -mosha e preferuar (18-35 vjet) cv...

Ofroj pune / inxhinier 3 - e re

Prishtinë, Kosovë
Ndermarrja nept per nevojat e saj kerkon te punesoje nje inxhinier ne postin e manaxherit te shitjeve te produkteve industriale. kandidati duhet te plotesoje kushtet e meposhme: te kete mbaruar nje nga deget e inxhinierise (nuk ka rendesi se cfare) inxhinieret mekanike kane prioritet. te jete mashkull i moshes deri ne 50 vjec. te kete pat...

Durres, ofroj vend pune piegator per makineri automatike - e re

Kompani italiane kerkon te punesoje piegator per makineri automatike. kerkojme korrektesi ne pune dhe ofrojme kushte te mira pune, page te kenaqshme dhe siguracione te paguara. per me shume informacion na kontaktoni ne nr: 0692406312. ju mirepresim!

Academy of european languages - e re

Tiranë, Shqipëri
Academy of european languages kerkon te punesoje: mesuese e gjuhes angleze me kohe te pjesshme kriteret e aplikimit: te kete mbaruar studimet ne fakultetin e gjuheve te huaja, dega anglisht , profili mesuesi (bachelor dhe master). te kete pervoje ne mesimdhenie, minimumi 6 muaj. te kete etike ne komunikim dhe veshje. te jete korrekte ne m...

Kerkohet rrobaqepese - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohen rrobaqepese specialiste per qepje te rrobave me porosi. preferohet me eksperience pune. paga e kenaqshme. adresa: rr. pjeter bogdani, mbrapa shkolles edith durham. afati i fundit i aplikimit: 25/05/2021 11:21

F&m reklama kerkon customer specialist - e re

Tiranë, Shqipëri
F&m reklama me nje eksperience 14-vjeçare ne industrine e reklamave, printimeve dhe produkteve promocionale ne shqiperi, ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh si: reklama ndriçuese, printime dixhitale ne format te gjere, germa 3d, tabela/ekrane led, totem/billboard, karburante, produkte promocionale etj. kompania ne kuader te ...

Pjatalarëse - e re

Durrës, Shqipëri
Restorant fishland ndodhet në sektor rinia durrës ofrojmë vend pune të lirë pjatalerëse kushte të mira pune, ambient familjar. pagesa e diskutueshme afati i fundit i aplikimit: 30/05/2021 12:18

Alumin albania kerkon te punesoje supervizor magazine - e re

Tiranë, Shqipëri
Alumin albania kerkon te punesoje supervizor magazine 1. objektiva dhe përgjegjësitë kryesore: organizon dhe mirëmban inventarin e magazinsës, sipas objektivave aktuale të kompanisë. përmbush sa më mirë kërkesat e klientëve përmes përsosmërisë në marrjen, identifikimin, dërgimin dhe sigurimin e cilësisë së mallrave. siguron dhe ekzekuton ...

Bitri & bakiu attorneys at law kerkon te punesoje legal intern - e re

Tiranë, Shqipëri
Je një student i drejtësisë që mezi po pret ta nisësh karrierën? ëndërron të punosh në një vend frymëzues që i jep jetë ëndrrave tuaja? dëshiron të jesh pjesë e një ekipi inovativ dhe dinamik? nëse të gjitha përgjigjet janë po, ne po të kërkojmë ty! studio ligjore “bitri & bakiu” hap thirrjen për intership për studentët e drejtësisë të vi...

Vend pune si avokat - e re

Durrës, Shqipëri
Jeni avokate dhe kerkoni pune full time prane nje studioje ligjore? studio ligjore “tirana legal consulting”, me av. florida asimetaj (me seli ne tirane, rr. “myslym shyri”), kerkon nje tjeter bashkepunetore ne pozicionin e avokates, te punesueshme me kontrate pune, per zyren e re ne qytetin e durresit.  kandidatja (femer) te jete me ban...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane