Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij) Fshijini të gjitha

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 7614 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kapi mundesite e reja ,tani !

Ad

HRecruitment

-
Tiranë, Shqipëri
Agjente marketingu me/pa eksperience ne gjuhet : 1-gjermane 🇩🇪 2-spanjolle 🇪🇸 3-italiane 🇮🇹 4-retention ne gjuhen angleze 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 kushtet qe ofrojme ! ☑️pagesa baze (500€-550€) ☑️bonuse te larta (<1000 €) ☑...

Kërkohen punëtore rrobaqepsie - e re

Ad

MEDITERRANEA SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania "mediterranea" shpk ofron vende te lira pune per: makiniste: (punëtore për makinat qepse), prestare, hekurosje, magazinier: kushte komode pune dhe page e kenaqshme. personat e interesuar mund te paraqiten...

Mundesi direkte punesimi ne gjuhen gjermane. - e re

Echelon Front

-
Tiranë, Shqipëri
Mundesi direkte punesimi ne gjuhen gjermane. apliko dhe behu pjese tani e ekipit echelon front. mjafton te flisni gjuhen gjermani dhe mund te beheni lehtesisht pjese e ekipit tone thjesht nepermjet nje aplikimi. mundesi direkte punesimi ne gjuhen gjermane. apliko dhe behu pjese tani e ekipit echelon front. mjafton te flisni gjuhen gjer...

Sol bar kerkon te punesoje banakiere (f) - e re

Tiranë, Shqipëri
Sol bar kerkon te punesoje: -banakiere (f) ✅kriteret e punes: 🔸te jete e rregullt dhe etike ne pune 🔸 te kete eksperience pune mbi 6-muaj 🔸 aftesi te mira komunikuese 🔸 mosha 20- 35vjece 👉🏻ofrohet: 💵 paga shume e mire kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📲per me shume informacion kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ju ...

Perfaqesues mjekesor (medrep) - e re

Tiranë, Shqipëri
Kompania dandelionpharmaceutical shpk kerkon te punesoje nje perfaqesues mjekesor medrep (medical sales representative) i/e cila duhet te plotesoje keto kushte: -te kete eksperience pune si medrep; -te kete perfunduar arsimin e larte ne nje nga deget e mjekesise; -te kete aftesi te mira komunikuese dhe te punoje mire ne grup; -te zoteroje...

Bar amerika kerkon te punesoje kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
Bar amerika kerkon te punesoje: -kamarier ✅kriteret e punes: - te jete i rregullt dhe etik ne pune -te jete i sjellshem me stafin dhe klientet -aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ✅ ofrohet: -paga e kenaqshme + siguracione -kushte shume te mira pune dhe staf mikprites -ambjent komod 📍adresa: rruga e elbasanit 📲kandidatet e inte...

Tirana argjendari kerkon te punesoje shitese me ose pa eksperience - e re

Tiranë, Shqipëri
Tirana argjendari kerkon te punesoje shitese ✅ kriteret e punes: 🔸me ose pa eksperience te meparshme pune 🔸te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet 🔸mosha 20-30 vjece 🔸preferohet turni i pasdites 👉🏻 ofrohet: 💵 paga e kenaqshme puna 8 orarshe 1-2 dite ne jave pushim kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adre...

Punjonjese rrobaqepsie - e re

Mediterranea shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania “mediterranea” shpk ofron vende te lira pune per: makiniste prestare hekurosje kushte komode pune dhe page e kenaqshme. personat e interesuar mund te paraqiten per interviste prane adreses se ndermarrjes ne tirane, rruga 5 maji ndertese e re 5 kateshe ne fund te rruges te blloku industrial. mund te kontaktoni ne numrin e kontakti...

Bar kafe il giardino kerkon te punesoj kujdestare per kendin e lojrave - e re

Tiranë, Shqipëri
Bar kafe il giardino kerkon te punesoj kujdestare per kendin e lojrave ✅ kriteret e punes: 🔸turni i pare 09-15 🔸te kete eksperience te meparshme pune 🔸te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jete e shkathet 👉🏻 ofrohet: 💵 paga e kenaqshme kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa: rruga bilal sina pr...

Projektues hvac - e re

Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune projektues hvac ese ltd e ka pozicionuar veten si një kompani prestigjoze në tregun shqiptar duke ofruar sherbime te standarteve me te larta europiane ne sistemet ngrohje – ftohje. me nje pervoje te gjate inxhinierike ne fushen e projektimit dhe implementimit te sistemeve me inovatore te kondicionimit siguron ekspe...

Customer service specialist - e re

Orbico shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Orbico group is the leading distribution company in south-eastern europe, present in 21 countries. over the two decades of its existence, orbico has become the synonym of top – notch quality, high – end service and prestigious brand names with worldwide success. orbico albania was founded in 2010 and since then has become a key player in ...

Basic snack bar kerkon te punesoj kamarier/e - e re

Tiranë, Shqipëri
Basic snack bar kerkon te punesoj kamarier/e ✅ kriteret e punes: 🔸te kete eksperience te meparshme pune 🔸te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jete i/e shkathet dhe pozitive 👉🏻 ofrohet: 💵 paga e kenaqshme kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa:fresk afati i fundit i aplikimit: 22/10/2021 19:...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane