Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Shtetet:Shqipëri (Fshij) Fshijini të gjitha

Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 98 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofroj pune operatore ne gjuhen italiane

Ad

Marketing Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania marketing group operon suksesshem ne fushen e telekomunikacionit duke trajtur argumenta mbi tregun e burses. duke qene gjithnje ne zgjerim, kompania eshte ne kerkim te punonjesve mbi pozicionin e punes operatore...

Ofrohet vend pune si operator/e ne gjuhen italiane/gjermane/spanjolle

Ad

Oferta Pune

-
Tiranë, Shqipëri
Bashkohu skuadres tone ! kerkohet operator forex ne gjuhet: italisht gjermanisht greqisht spanjisht paga me se e kenaqshme ! ofrojme mundesi punesimi ne call center punësimin e ofrojmë pranë zyrave tona në tiranë. a...

Durres, ofroj vend pune farmacist/e - e re

Durrës, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e ne qytetin e durresit. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të b...

Lobby home kerkon te zgjeroje staf - e re

Tiranë, Shqipëri
Lobby home kerkon te zgjeroje staf -financiere -menaxher logjistike -arkitekt/e 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. -te jene te perkushtuar dhe korrekte ne pune. - te jene te sjellshem me stafin . ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍adresa : rruga nacionale tirane-elbasan p...

Ralba tecnich shpk kerkon te punesoje staf - e re

Tiranë, Shqipëri
🔹ralba tecnich shpk kompani ne durres me eksperience shume vjecare ne fushen e perpunimit te metaleve dhe montimin e strukturave industriale kerkon staf teknik dhe mekanik me eksperience ne perpunimin e metaleve (saldim, montim) . 👉duhet patjeter qe te kete njohuri shume te mira ne njohjen dhe leximin e dizenjove ne menyre te pavarur. �...

Freelance is looking for information technology product manager - e re

Tiranë, Shqipëri
The ideal candidate is an analytical team player who will be responsible for leading a team of high-performing individuals who own the entire product lifecycle from strategy to evaluation. you will also work cross-functionally to complete product roadmaps and discover new opportunities. responsibilities • system analysis of cross-platform...

Vega solar ( panele fotovoltaike) is looking for marketing manager - e re

Tiranë, Shqipëri
Marketing manager pershkrimi i punes: planifikim dhe ekzekutim i strategjive te marketingut krijimi dhe organizim i fushatave te marketingut menaxhimi i rrjeteve sociale si facebook, instagram, linkedln, youtube, twitter krijimi i kontentit (content creation) monitorim, analizim dhe raportimi i performacave te promocioneve ne rrjetet soci...

Impact education albania kerkon te punesoje lektor/e i gjuhës suedeze - e re

Durrës, Shqipëri
Aplikanti/ja duhet te kete: -te njohe mire gjuhen suedeze - eksperience ne mesimdhenie - aftesi menaxhuese te grupeve kompania ofron: - orare fleksibel pune - page te kenaqeshme - bonuse te ndryshme - ambiente komode per mesimdhenie vendi punës: durrës,bulevardi epidamn, perballe mullirit te vjeter web:www.eimpact.al cel. :

Mb consulting shpk kerkon te punesoje specialist kontabiliteti - e re

Tiranë, Shqipëri
Specialist kontabiliteti detyrat: kandidati i kerkuar do te perfshihet ne ekipin e shoqerise ne tirane. nen kujdesin dhe kooordinimin e shoqerise meme do te jete pergjegjes(e) per rregjistrimin e faturave te blerjeve/shitjeve dhe dokumentave te tjera ne programin e kontabilitetit, ndjekjen e proceseve te ndryshme kontabel dhe administrati...

Kontakt al kerkon te punesoje inxhinier ndërtimi - e re

Tiranë, Shqipëri
Kontakt shpk është një kompani ndërtimi që operon në tregun shqiptar që prej vitit 1999. portofoli kryesor i veprimtarisë së kontakt shpk konsiston në ndërtimin e objekteve rezidenciale dhe komplekse banimi kryesisht në qytetin e tiranës. pozicioni i punës: inxhinier ndërtimi departamenti: inxhinierik detyrat dhe përgjegjësi: • zbatimi i ...

Löwengrube kerkon staf - e re

Tiranë, Shqipëri
Löwengrube kerkon staf - kuzhinier/e -kamarier/e 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍adresa : stadiumi arena. 📲per...

Le bon kerkon te zgjeroje staf - e re

Durrës, Shqipëri
Le bon kerkon te punesoje : -vajza sherbimi ne banak -vajza sherbimi ne banak (part-time) -banakierbanakiere -kuzhniere -ndihmes kuzhunier -sanitare mendon se je personi i duhur per keto pozicione? apliko duke derguar nje email ne: [email protected] ose kontaktoni ne nr tone te tel. afati i fundit i aplikimit: 17/05/2021 18:51

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shqiperi

Njoftime pune shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane