Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Kosovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 49 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjente e thirrjeve - e re

NimiTV

-
Pejë, Kosovë
“ nimi tv” me seli në pejë, shpallë: k o n k u r s për plotësimin vendit të lirë të punës, agjente e thirrjeve vendi i punës: pejë detyrat dhe përgjegjësitë për pozitën e shpallur janë: njofton klientët për produktet dhe shërbime ndaj klientëve, komunikon me klientët në telefon dhe në format tjera të shkrimit mirësjellje profesionale ndaj...

Kontabilist/e – sachbearbeiter/-in - e re

Numarics

-
Prishtinë, Kosovë
Kontabilist/e – sachbearbeiter/-in numarics numarics ist ein preisgekröntes startup für kmu (best of swiss app 2021) und eines der am schnellsten wachsenden fintech-unternehmen in der schweiz (fintech energy, 2022), das es unternehmerinnen ermöglicht, die betriebswirtschaftliche verwaltung nahtlos in den alltag zu integrieren, einschliess...

Menaxher/e për resurse njerëzore - e re

Aztech Electronics

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë dhe shumicë në lëminë e artikujve të elektronikës në tregun kosovar. aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. aztech shpall konkurs – vende të lira pune për pozitën: menaxher/e për resurse njerëzore detyrat dhe përgjegjësitë: drejton procedurat për admini...

Graphic & motion designer (fushë kosovë) - e re

Super Viva

-
Kosovë
[email protected] tagged as: dizajner grafik, fushë kosovë, graphic designer, motion designer, super viva

Vende të lira pune (3) - e re

Kreditimi Rural i Kosovës

-
Prishtinë, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k ., është institucion mikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision të ofroj shërbime financiare për klientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, të vogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane, me fokus prioriteti në bujqësi dhe një vëmendje të veçantë për ...

Menaxher/e projekti në arkitekturë/dizajn interier (zürich) - e re

Gala

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita e punës: menaxher/e projekti në arkitekturë/dizajn interier gala është në kërkim të një menaxher/e projekti në arkitekturë/dizajn interier për studion urbane në zemër të cyrihut. gala është një studio për dizajn interier që projekton dhe realizon zona të shitjeve (pos), si dhe mbështetë kompanitë për të ringjallur brendet e tyre të...

Vende të lira pune (fushë kosovë) - e re

A&M Mega Store

-
Kosovë
A&m mega store hap vende t ё lira pune p ё r individ ё t e intersuar : pozitat : merchandiser/e; arkatare; asistente ie shitjes; sektorist/e; vendi i punës : fushë kosovë ( zona industriale, afer kolegjit aab) orari i punë: i plotë afati për aplikim: deri më 07.01.2023 mënyra e aplikimit: të interesuarit qe duan te bashkohen me kompaninë ...

Agjent/e të shitjes, dizajner/e grafik/e - e re

Future Real Estate

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania jone future real estate kërkon agjent/e të shitjes dizajner/e grafik/e të gjithë ata që janë të interesuar dhe kane aftësi të mira komunikuese, le të na kontaktojnë në numër të telefonit: 046 558 558 ose ne zyret tona qe gjenden te rruga c prishtine. email për aplikim: [email protected] tagged as: agjent i shitjes, dizajner, diza...

Grimer/e (2) - e re

Klan Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Tv “klan kosova”, shpall: k o n k u r s për plotësimin e vendeve të lira të punës: grimer/e – 2 pozita kandidatët të cilët aplikojnë për këto vende pune, duhet ta dërgojnë cv e tyre në [email protected] konkursi mbetet i hapur deri më 12.12.2022, n ë orën 16:00. tagged as: grimere, klan kosova, make-up, prishtine

Arkatar - e re

KAM Market

-
Prizren, Kosovë
[email protected] tagged as: arkatar, arke, kam market, prizren, sherbim

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kosove

Njoftime pune kosove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane