Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 71 deri në 80 nga 255 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet rrobaqepse me eksperience

Ad

AMI EVENT

-
Tiranë, Shqipëri
Ami event ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon te punesoje rrobaqepse me eksperience pune . karakteristikat: -te jete mbi 35 vjec -te kete njohuri te mira ne kete fushe -eksperte ne prerje,qepje -te jete kreative dh...

Agjent shitje - e re

Ad

arstl.group

-
Vlorë, Shqipëri
-kerkohet agjent shitje (mashkull) per kompanine arstl.group me vendbanim ne qytetin e vlores. puna ka te beje me prezantimin e pijes energjike b52 . te intereauarit te kontaktojne ne nr 0684374000 -te kete eksperienc...

Banakier/e bar kafe il giardino kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Bar kafe il giardino kërkon të punësojë me eksperience pune pune orari turni pare 07:15 turni i dyte 15 -23:00. e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune rruga bilal sina prane kopshtit zologjik tiranë 0697512940 me eksperience pune pune orari turni pare 07:15 turni i dyte 15 -23:00. e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

Menaxher fabrika e prodhimit te mobiljeve kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kërkon të punësojë per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. i interesuari duhet te jete i shkathet ne organizimin e punetoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si dhe i afte per te zgjidhur situate te ndryshme gjate punes. mosha 25-30 vjeç. paga e kenaqshme.dergoni cv tuaja ne email: e kenaq...

Kamarier/e old house kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Old house kërkon të punësojë me eksperience pune paga e kenaqshme + sigurime rr. ibrahim dervishi, mbrapa kesh tiranë 0692020779 me eksperience pune paga e kenaqshme + sigurime

Specialist servisi i riparimit te veturave superior kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Servisi i riparimit te veturave superior kërkon të punësojë - specialist per stuko. te kete eksperience pune e kenaqshme te interesuarit te na kontaktojne ne: 0692056614 - specialist per stuko. te kete eksperience pune e kenaqshme

Motorrist per shperndarje alar food & service kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Alar food & service kërkon të punësojë te interesuarit te jene serioze dhe per pune afat gjate paga e kenaqshme + 50lek per cdo dergese + siguracione motorri dhe karburanti i perfshire nga kompania . vakti i drekes te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit brenda ambjenteve te spitalit hygea kthesa e kamzes tiranë 0695253622 te...

Kamarier/e w tirana ( ambjent serioz dhe familjar) kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
W tirana ( ambjent serioz dhe familjar) kërkon të punësojë eksperienca perben avantazh te jene te shkathet, te komunikueshem dhe te qeshur. te interesuarit te telefonojne ne nr: e kenaqshme + sigurime 1. tek brryli, perballe maternitetit te ri tiranë 0694777839 0699396327 eksperienca perben avantazh te jene te shkathet, te komunikueshem d...

Masazhatore xh&p spa wellness and massage kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Xh&p spa wellness and massage kërkon të punësojë (femer/ mashkull ) e kenaqeshme, plus bonuse (ditore dhe mujore) ofrohen kushte te mira pune tek kompleksi kika 2 tiranë 0682576947 (femer/ mashkull ) e kenaqeshme, plus bonuse (ditore dhe mujore) ofrohen kushte te mira pune

Sanitare opera coffe kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Opera coffe kërkon të punësojë mosha deri 40 vjeç ofrohen paga te larta kushte shume te mira pune tek sheshi skenderbej, prane hyrjes kryesore te teatrit te operas se baletit, ne qender te tiranes 0696031870 mosha deri 40 vjeç ofrohen paga te larta kushte shume te mira pune

Punonjese foto vrapi kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Foto vrapi kërkon të punësojë me eksperience pune ne fushen e fotografise (femer) te njohe dhe perdore shume mire photoshop dhe programe te tjera grafike. te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe te zoteroj nje gjuhe te huaj e kenaqshme kushte te mira pune rruga mustafa lleshi, ne krah te ish 7 xhuxhave tiranë 0699767877 me eksperienc...

Sanitare hotel egnatia kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Hotel egnatia kërkon të punësojë puna turni i-re. e kenaqshme ofrohen kushte te mira pune rruga egnatia(mbikalimi i rinasit), rruga dytesore tirane-durres, prane megatek 0675550484 puna turni i-re. e kenaqshme ofrohen kushte te mira pune

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane