Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 51 deri në 60 nga 271 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operator telemarketingu te kualifikuar ne gjuhen italiane

Ad

ZZGroup

-
Tiranë, Shqipëri
Jemi në kërkim të operatorëve të telemarketingut të te kualifikuar, në gjuhën italiane të cilët do të prezantojnë produktin tek klienti dhe do të kujdesen për finalizimin me sukses të kontratave ndërmjet kompanisë dhe kl...

Mundesi punesimi

Ad

ARIETIS SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Zoteroni gjuhen gjermane,spanjolle , italiane ose angleze ??? aplikoni tani kushtet qe ofrojme : 📃 kontrata te rregullta sipas legjislacionit . 💵 rroga mujore 500-550 € 💰bonuse extra dhe me te lartat ne treg ...

Kerkohet pompist - e re

Tiranë, Shqipëri
Shoqeria lorena shpk & llanaj ndertim shpk kerkon te punesoje pompist me eksperience . personi duhet te jete i pergjegjshem dhe i rregullt si dhe te zbatoje etiken ne pune, gjate orarit te punes. ofrohen kushte te mira pune dhe page shume e mire. personat e interesuar te kontaktojne ne numrat e telefonit te poshteshenuar: afati i fundit i...

Kerkoj pasticiere - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkoj pasticiere me eksperience per prodhime dhe produkte te reja si torte me fondane per evente ,lloje te ndryshme pastash etj na telefononi ne nr ,

Perde tani elbasan kerkon montues perdesh - e re

Elbasan, Shqipëri
Perde tani elbasan kerkon montues perdesh 🔧 👉kriteret e aplikantit: 🔧te kete eksperience te meparshme pune 🔩te jete i sjellshem me stafin dhe klientet. ⚙️te jete korret me oraret 👉ofrojme kushte te mira pune dhe pagesesa te kenaqshme. adresa: rruga ferit xhajko, tirane. afati i fundit i aplikimit: 30/11/2020 16:17

Mib call kerkon te punesoje operatore ne gjuhen italiane 🇮🇹 - e re

Tiranë, Shqipëri
📣mib call kerkon te punesoje agjent forex per gjuhet: 🇮🇹 italisht 👉kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi: 👥 aftesi te mira komunikuese dhe te jete i/e afte qe te punoj ne grup. ⏰ disponibilitet per te punuar full-time: orari 10:00 me 19:00. 🗣energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore. 🗂niveli i gjuhes ne kom...

Kompleksi dine kerkon te zgjeroje staf. - e re

Tiranë, Shqipëri
Kompleksi dine kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - kamarier. - ndihmese fast foodi. - sanitare. - motorrist. 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ ku...

R2 call ofron vend pune per pozicionin operator ne forex - e re

Tiranë, Shqipëri
R2 call ofron vende pune per 25 agjente ne gjuhen angleze kerkohet: - te keni eksperience ne forex, trading online. - te keni njohuri te gjuhes angleze - te jeni te disponueshem full-time ofrohet: - baza + bonuse ditore/javore/mujore + perqindje - mundesi rritjeje ne detyre - happy hour contact: tel/whatsapp: + address: tirane, astir, bra...

Kerkohet agjent shitje . agjensi imobilare . - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkojme agjent shitje me ose pa eksperience . puna me fitimprurese per momentin . nuk ka roge baze eshte me perqindje . agjensia ozon real estate .

Dumrea coffee bar snack - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkon te punesoje vajza te reja ne moshen 18-30 vjece. provoni nje eksperienc te re tek dumrea me deshir per te mesuar. 𝐃𝐮𝐦𝐫𝐞𝐚 ju ofron vende pune me ose pa eksperienc ne pozicionet: 𝐊𝐀𝐌𝐀𝐑𝐈𝐄𝐑𝐄 𝐁𝐀𝐍𝐀𝐊𝐈𝐄𝐑𝐄 𝙆𝙤𝙣𝙩𝙖𝙠𝙩𝙤𝙣𝙞 𝙣𝙚 𝙣𝙪𝙢𝙧𝙞𝙣 𝙢𝙚 𝙥𝙤𝙨𝙝𝙩 𝙣𝙦𝙤𝙛𝙨𝙚 𝙟𝙚𝙣𝙞 𝙩𝙚 𝙞𝙣𝙩𝙚𝙧𝙚𝙨𝙪𝙖𝙧𝙖 👍🏻 pa...

Punetore per plane hidrosanitare me program megacad, autocad, archicad. - e re

HydroPlan

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania hydroplan k ë rkon pun ë tor ë t ë cil ë t do t ë krijojn ë plane hidrosanitare p ër mes programeve kompjuterike p ë r tregun zviceran. p ë rpar ë si kan ë kandidat ë t t ë cil ë t flasin gjuh ë n gjermane dhe q ë kan ë njohuri fillestare n ë programin megacad, autocad, archicad . po ashtu, kandidat ë t duhet t ë ken ë njohuri t ...

Praktikante - e re

Kolegji Europian I Kosovës

-
Prishtinë, Kosovë
Kolegji europian i kosovës ”eck” me bazë në prishtinë në kuadër të internship programit ofron mundësi për punë praktike në fushat e marketingut, social media dhe shitjes. eck shpall konkurs për: praktikante detyrat dhe përgjegjësitë: - ndihmon në hartimin dhe përgatitjen e raporteve, korrespondencave, si edhe mban agjendën e përditshme në...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane