Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 41 deri në 50 nga 278 rezultate (Këshilla për kërkim)

Remote php developer (intermediate+) (Punë në distancë)

Ad

Scopic

-
Tiranë, Shqipëri
Join the world’s largest virtual company! work from anywhere – flexible hours – training & travel opportunities scopic is seeking a skilled remote php developer (intermediate+) to join our team of 250+ professionals in...

Kerkoj edukatore

Ad

gjeniu i vogel

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkoj edukatore te kete arsimin perkates te kete te pakten 1 vit eksperienc pune kontakt:0683652568 ish fusha aviacionit,tirane cel. : 0683652568 te kete mbaruar pedagogjiken te kete eksperiece pune

Europa real estate kerkon agjent imobiliar, rroge + komision - e re

Tiranë, Shqipëri
Europa real estate operon ne sektorin real estate qe nga viti 2008. ne baze te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme agjent imobiliare te motivuar. pozicioni i punes: agjent imobiliar edukimi: te kete perfunduar arsimin e larte. te zoteroje gjuhe te huaja ( preferohet anglisht ose italisht ). te kete njohuri te programeve b...

Kontabilist/financier (niveli senior) - e re

Tiranë, Shqipëri
Shoqeria “well” sh.p.k., me zyra qendrore ne autostraden tirane – durres, km 12, shpall vakant pozicionin: kontabilist / financier (niveli senior) kontabilist/financier eshte pergjegjes per kontabilizimin e veprimeve financiare, rakordimin e arkave dhe veprimeve te tjera te kryera ne perputhje me udhezimet perkatese financiare. ai planifi...

Kerkohen te punesohen goca per photoshooting - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohen te punesohen goca per photoshooting kompania sorn model kerkon goca per nje reklame, per photoshooting, te jene te paraqitshme me ose pa eksperience. ofrohen kushte te mira pune, per cdo gje kontaktoni . paga ne baze te performances. adresa: pallati me shigjeta kontaktoni ne whatsapp ne numrin e tel: afati i fundit i aplikimit: 0...

Dua coffe shop kerkon te punesoje sanitare. - e re

Tiranë, Shqipëri
Dua coffe shop kerkon te punesoje sanitare. 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍adresa : qender,9 kateshet. 📲per m...

Bliss coffe lounge kerkon te punesoje ndihmes/e kuzhinier per street food. - e re

Tiranë, Shqipëri
Bliss coffe lounge kerkon te punesoje ndihmes/e kuzhinier per street food. 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne turn i dyte. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍a...

Kerkojme staf per sallonin "barbie house" . - e re

Tiranë, Shqipëri
Pershendetje! kerkojme staf per sallonin "barbie house" i cili do te hapet se shpejti ne rrugen bardhyl perball lokalit bocca ose 500 metra sapo kalon olson ne rruge kryesore. do te jete sallon me shum sherbime dhe na duhet staf i kualifikuar dhe me eksperience ne pune. na nevojitet nje vajze per pjesen e masazheve, nje make up artist dhe...

Kerkohet drejtuese teknike per kemishari - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet drejtuese teknike per kemishari me eksperience pune mbi 10 vjet afati i fundit i aplikimit: 03/06/2021 14:00

Kerkohet pergjegjese linje per kemishari - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet pergjegjese linje ne kemishari me eksperience pune mbi 10 vjecare afati i fundit i aplikimit: 03/03/2021 14:03

Tirane, ofroj vend pune inxhinier ndertimi (zbatim) - e re

Tiranë, Shqipëri
Pershkrimi i pozicionit: inxhinieri i zbatimit ka si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve te ndertimit ne perputhje me projektin, preventivin, specifikimet teknike deri fazen e dorezimit te objektit. detyrat e pozicionit: -inxhinier zbatimi ndjek dhe realizon direktivat e drejtuesit teknik duke zbatuar dhe kontrolluar p...

Kerkoj banakier/e dhe kamarier/e - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkoj te punesoj banakier/e dhe kamarier/e me eksperience pune ose pa eksperience pune. paga eshte e kenaqshme.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane