Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij) Fshijini të gjitha

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 31 deri në 40 nga 69 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamariere pasticerie

Ad

LNDS

-
Tiranë, Shqipëri
Gelateria- yogurteria më e re apivctus, në qendër të tiranës, kërkon të punësoje kamariere pasticerie me eksperiencë. 1) të ofrojë shërbim cilësor dhe profesional për klientët; 2) të ketë aftësi shumë të mira komunikue...

Kerkohet rrobaqepse me eksperience - e re

Ad

AMI EVENT

-
Tiranë, Shqipëri
Ami event ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon te punesoje rrobaqepse me eksperience pune . karakteristikat: -te jete mbi 35 vjec -te kete njohuri te mira ne kete fushe -eksperte ne prerje,qepje -te jete kreative dh...

Sanitare la gioia kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
La gioia kërkon të punësojë mosha deri ne 45 vjec puna turni i-re. te jete korrekte dhe serioze ne pune. e kenaqshme + sigurime tek kalaja e tiranes tiranë 0697841566 mosha deri ne 45 vjec puna turni i-re. te jete korrekte dhe serioze ne pune. e kenaqshme + sigurime

Pasticiere furre buke pasticeri dumrea kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Furre buke pasticeri dumrea kërkon të punësojë me eksperience pune kushte e punes te mbrekullueshme shume e kenaqeshme kristal center tiranë 0697780952 me eksperience pune kushte e punes te mbrekullueshme shume e kenaqeshme

Rrobaqepese rrobaqepesi kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Rrobaqepesi kërkon të punësojë me eksperience pune ne linje trikotazhi. mundesi banimi per punonjeset nga rrethet ofrohet page shume e mire rr. "njazi meka", allias 0682775219 me eksperience pune ne linje trikotazhi. mundesi banimi per punonjeset nga rrethet ofrohet page shume e mire

Motorrist restorant serendiville(meksikani) kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Restorant serendiville(meksikani) kërkon të punësojë te disponoje motorrin e tije , kushtet e punes kenaqeshme. e kenaqeshme tiranë 0682058772 te disponoje motorrin e tije , kushtet e punes kenaqeshme. e kenaqeshme

Shperndares fast food piceri mevlani kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Fast food piceri mevlani kërkon të punësojë (motorrist). me motorrin e firmes. puna 8 ore ne dite pagesa 30.000 leke qyteti studenti, perballe godines 1, universiteti metropolitan 0693531534 (motorrist). me motorrin e firmes. puna 8 ore ne dite pagesa 30.000 leke

Masazhatore alethea beauty and spa kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Alethea beauty and spa kërkon të punësojë 20-35 vjeç me eksperience pune e kenaqshme perballe toptan center, prane parlamentit 0693333938 20-35 vjeç me eksperience pune e kenaqshme

Shitese dyqan arredimi ne bllok kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Dyqan arredimi ne bllok kërkon të punësojë mosha 30 - 40 vjeç e kenaqshme ish blloku 0686052088 mosha 30 - 40 vjeç e kenaqshme

Punetor enko - alumin kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Enko - alumin kërkon të punësojë punetore ne fushen e aluminit dritareve , me ose pa eksperience pune kushtet shume komode shume e kenaqshme rruga : shkelqim fusha mbi qendren kristal center tiranë 0682077788 punetore ne fushen e aluminit dritareve , me ose pa eksperience pune kushtet shume komode shume e kenaqshme

Përgjegjës magazine - e re

Delta Group

-
Prishtinë, Kosovë
Delta group përbëhet nga kompanitë deutschcolor, delta home , thermoswiss, dast dhe delta. delta group është lider në tregtimin dhe prodhimin e një game të gjerë produktesh,duke punuar dhe duke pasur ekskluzivitetin e disa kompanive më të njohura ndërkombëtare. në fokusin tonë primar janë komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadrës...

Menaxhere/e shitje ne terren - e re

Hari Lena Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi hari lena group ka nje eksperiencë 20 vjeçare në distribuimin e artikujve te ndryshme ushqimore, duke permendur produktet sot lider te saj, ujin trebeshina dhe kripa niky, rosa dhe marina. kompania eshte ne kerkim te stafit te ri dhe energjik ne fushen e shitjes dhe manaxhimit per tirane, durres , elbasan ,fier e me gjere. qell...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane