Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 21 deri në 30 nga 278 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operatore call center

Ad

trade consulting

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme operatore call center per kompanine italiane "trade consulting". fushata: kontaktimi i bizneseve per presa appuntamenti. - te kontaktoje biznese italiane per ofrimin e paketes se sherbimeve qe ofron kompania "tr...

Kamarier m/f - e re

Ad

Dejan

-
Al khobar, Arabia Saudite
Kerkohen kamarier m/f per punesim ne lindjen e mesme,saudi arabia,pagesa fillojne nga 800$ + ne varesi te experiences,kompania ofron akomodimin,transportin per ne pune,uniformen,vakte ushqimore,etj bakshishe te konsideru...

Punëtorë për krijimin e planeve hidrosanitare - e re

KosovaJob për Klientin

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania hydroplan kërkon punëtorë të cilët do të krijojnë plane hidrosanitare përmes programeve kompjuterike për tregun zviceran. përparësi kanë kandidatët të cilët flasin gjuhën gjermane dhe që kanë njohuri fillestare në programin megacad, autocad, archicad. po ashtu, kandidatët duhet të kenë njohuri të mira kompjuterike. për të aplikua...

Asistent - e re

Ministria e Mbrojtjes

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs titulli i vendit të punës: asistent kategoria funksionale dhe grada e vendit të punës; grada a nr. referencës së vendit të punës; 0033; 0061; 0166; 0201; 0216 ;0236 ;0250; 0271; 0321; 0374; 0391 vendi; mm detyrat dhe përgjegjësitë: të siguroj mbarëvajtjen e punëve në zyrën e shefit të tij/saj; të evidentoj, klasifikoj dhe vendos n...

Sekretar - e re

Ministria e Mbrojtjes

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs titulli i vendit të punës: sekretar kategoria funksionale dhe grada e vendit të punës; grada a nr. referencës së vendit të punës; 0051; 0131 vendi; mm detyrat dhe përgjegjësitë: të siguroj mbarëvajtjen e punëve në zyrën e shefit të tij/saj; të evidentoj, klasifikoj dhe vendos në dosje dokumentacionin e zyrës; të siguroj kompletimi...

Arkitekt/e, serviser teknik - e re

Horeca

-
Prishtinë, Kosovë
Horeca l.l.c shpall konkurs pune per: arkitekt/e serviser teknik. këto janë kërkesat të cilat duhet ti plotësoj një arkitekt/e detyrat dhe përgjegjësitë: aftësi për të përcaktuar qëllimet dhe kërkesat e klientëve me anë të projektit; matja e hapsirave ne terren; dizajnimi i produkteve dhe përgaditja e projekteve sipas kerkesave te kliente...

Strengthening civil society organizations and stakeholder participation in integrated water resources management in koso... - e re

SKAT

-
Prishtinë, Kosovë
International tender re-announcement the integrated water resources management in kosovo (iwrm-k) program kindly invites interested companies/organizations to submit proposals in eur (vat excluded) for “rfp 02/2020 strengthening civil society organizations and stakeholder participation in integrated water resources management in kosovo (r...

Receptionist (german language) - e re

Teleperformance Prishtina

-
Prishtinë, Kosovë
Job title: receptionist (german language) location: prishtina working hours: 15:00 - 21:00 (4 weekdays) 09:00 - 17:00 on saturdays salary: 558.83 euros gross job type: full time for over 40 years, teleperformance, the global leader in customer experience management, has been connecting customers with the world’s most successful companies....

Customer service representative - e re

Sonnecto

-
Prishtinë, Kosovë
Customer service representative open job position full time (14:00 to 22:00) sonnecto is a tech-driven company specialized in software products and customer solutions. based in prishtina, london and new york - our mission is to provide digital solutions and create products for global markets. expectations / duties talks to customers over ...

Program assistant - e re

American Council

-
Prishtinë, Kosovë
Program assistant, united states-kosovo educational exchange board prishtina, kosova job location: prishtina, kosova summary: the united states-kosovo educational exchange board program assistant is responsible for functions related to board’s day-to-day operation, including functions related to its administration and support. in addition...

Operations officer - e re

Isbank

-
Prishtinë, Kosovë
Isbank kosovo - operations officer full time / prishtina job description the general responsibility of the operations officer is to perform all operational transactions for banking services and products, audit, accounting, filing & archiving, etc. to be performed in the operations unit in accordance with the bank's policies, procedures an...

Operator/e (anglisht - gjermanisht) - e re

Green Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Gm creative po kërkon operator/e për call center (anglisht - gjermanisht) me eksperiencë. orari i punës: 10:00 - 19:00 inovation; team work; with experience; excellence. të interesuarit për aplikim të na kontaktojnë me anë të numrit +383 (0) 49 585 589 apo të dërgojnë cv-të e tyre në emailin xhani.arbi@gmail.com tags green marketing creat...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane