Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 91 deri në 100 nga 234 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitje - e re

Ad

arstl.group

-
Vlorë, Shqipëri
-kerkohet agjent shitje (mashkull) per kompanine arstl.group me vendbanim ne qytetin e vlores. puna ka te beje me prezantimin e pijes energjike b52 . te intereauarit te kontaktojne ne nr 0684374000 -te kete eksperienc...

Kamarier m/f - e re

Ad

Dejan

-
Al khobar, Arabia Saudite
Kerkohen kamarier m/f per punesim ne lindjen e mesme,saudi arabia,pagesa fillojne nga 800$ + ne varesi te experiences,kompania ofron akomodimin,transportin per ne pune,uniformen,vakte ushqimore,etj bakshishe te konsideru...

Sekretar - e re

MINISTRIA E MBROJTJES

-
Prishtinë, Kosovë
Republika e kosovësrepublika e kosovës -republic of kosovoqeveria - vlada - governmentministriaembrojtjesministarstvo odbrane / ministry of defensedrejtoria e burimeve njerëzore/direktorat ljudskih resurs/human resources directoratenëpajtimmeligjinepunësnr.03/l-212,neni8ikëtijligji,sidhenëmbështetjetëudhëzimitadministrativnr.07/2017 për r...

Operator/e zz group ofron pune ne gjuhen gjermane dhe italiane full time kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Zz group ofron pune ne gjuhen gjermane dhe italiane full time kërkon të punësojë me eksperience pune kerkohen aftesi te mira komunikuese, te punosh ne grup, seriozitet ne pune, ambicie dhe vendosmeri page e kenaqshme + bonuse te shumta ofrojme:mundesi rritje ne detyre, kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes, mundesi trajnimi jasht...

Punëtor për prodhim (10), teknik të maqinerisë (2) - e re

Solid Group sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë

Social media manager - e re

Digital Albania Services

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi social media manager detyrat detyra dhe pergjegjesi te pozicionit menaxhon dhe mirëmban rrjetet sociale (facebook, instagram). zbaton strategjinë e komunikimit të klientëve në rrjete sociale. përzgjedh materialet e nevojshme për publikimet në rrjete sociale dhe i përshkruan me kreativitet, sipas rregullave baze te kompanisë. kr...

Shpërndarës porosish - e re

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon një shpërndarës porosish në tiranë, për një klient i cili operon prej 20 vitesh në fushën e distribucionit në industrinë e fmcg. detyrat tërheqja e produkteve nga magazina; dërgimi i produkteve në destinacionin e përcaktuar nga kompania; përgjigjësi mbi mjetet e dorëzuara nga kompania; menaxhim i rutit ditor; ...

Account manager b2b - e re

Digital Albania Services

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi account manager b2b detyrat detyra dhe pergjegjesi te pozicionit identifikimi dhe krijimi i rrjetit të klientëve përms kontaktimit të drejtëpërdrejtë, e-mail apo telefon. përditesim i vazhdueshem i inforamcionit dhe statusit të tyre. zhvillon nje plan të detajuar të territorit dhe më pas zhvillon strategji individuale. ndjekja ...

Shef/e juridike - e re

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi aluflor kerkon shef/e te burimeve njerezore dhe juridik aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. për më tepër wicona ka vendosur standarde të larta teknolo...

Ing. zbatim objekti - e re

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. për më tepër aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. përfitimi funksional i...

Teknik elektriçist - e re

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon një teknik elektriçist , për një klient që operon prej 13 vitesh në fushën e distribucionit te kafesë dhe produkteve të tjera të konsumit. detyrat përgjegjës i asistencës teknike dhe mirëmbajtjes së ekspresave të kafes; monitorimin e punës së stafit të teknikeve që ka nën përgjegjesi; kryerjen e kontrolleve të...

Inxhinier/e ekonomike - e re

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. për më tepër aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. aluflor kerkon te pune...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane