Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Lloji:Kontrate (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Kontrate

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Strengthening civil society organizations and stakeholder participation in integrated water resources management in koso... - e re

SKAT

-
Prishtinë, Kosovë
International tender re-announcement the integrated water resources management in kosovo (iwrm-k) program kindly invites interested companies/organizations to submit proposals in eur (vat excluded) for “rfp 02/2020 strengthening civil society organizations and stakeholder participation in integrated water resources management in kosovo (r...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kontrate

Njoftime pune kontrate dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane