Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Kohë e plotë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 41 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operator gjermanisht/italisht

Ad

GGG

-
Shkodër, Shqipëri
Kerkojme operator/e te gjuheve: -italisht, gjermanisht💥💥💥 -full time & part time 🕐🕔 -ambjent pune dinamik e motivues cel: 0695856459 caktoni dhe ju intervisten tuaj prane ambienteve tona...ju mirepresim 😊 #callc...

Helpdesk

Ad

F2A TB

-
Shkodër, Shqipëri
Helpdesk junior specialist jemi ne kerkim te nje profili junior qe te zhvilloje detyren e helpdesk specialist. detyra baze konsiston ne menaxhimin e ticket lidhur me nje software hr. eshte e domosdoshme njohuria e gju...

Agikons sh.p.k punonjese pastrimi - e re

Agikons Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohetpër standartet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. në kuadër të përfundimit të një prej projekteve të saj, kompania është duke rekrutuar për "punonjësë pastrimi".departamenti i burimeve njerezore agikons sh.p.k kontakt: 068 ...

Agikons sh.p.k “inxhinier i përpunimit të drurit” . - e re

Agikons Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Agikons sh.p.k kompania lider në fushën e ndërtimit dhe zhvillimit të pasurive të paluajtshme, themeluar në vitin 1996 dallohet për cilësinë dhe standartin e lartë të punimeve. agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: “kodra e diellit 1&2” në tiranë , “marea resort” në kavajë, “tarraca e ullinjve” në dhërmi, “plazhi...

Agikons sh.p.k inxhinier elektrik liçense ne projektim - e re

Agikons Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Agikons sh.p.k., një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit, e angazhuar për përsosmëri dhe cilësi të lartë, në kuadër të zhvillimit të saj fton individë të kualifikuar ti bashkohen kompanisë sonë në pozicionin: inxinier elektrik me liçense ne projektim. detaje të pozicionit të punës: kompania: agikons sh. p .k vendodhja: tirana, alban...

Agikons sh.p.k asistent menaxher projekti - e re

Agikons Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), "tarraca e ullijve" (dh...

Infinitioffice ofrohet mundesi punesimi shites/e full time dhe part time (paradite) - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë kerkon te punesoje : shitës/e në dyqan të interesuarit të dërgojnë cv në adresën e-mail: hr@infinitioffice.al ose të kontaktojnë në nr. e kontaktit: 0693680136 ju mirepresim !

Infinitioffice ofrohet vend pune shites/e zona myslym shyr dhe laprak ( part/time ) - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë.infiniti office, gjithmonë është në kërkim të një stafi kreativ dhe optimist në punë, pa patur paragjykime dhe diferencime.ne kuader te zgjerimit te kompanise me staf kemi hapur intervistat e punes per pozicionin vakant ne...

Infinitioffice mundesi punesimi : shites/e zona bllok (part/time) - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë. infiniti office, gjithmonë është në kërkim të një stafi kreativ dhe optimist në punë, pa patur paragjykime dhe diferencime. pozicioni vakant i punes : shites/e zona bllok orari 16;00/ 21;00 ofrojmë për ju: mjedis komod, p...

Infinitioffice ofrohet vend pune agjent shitjesh - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. "infiniti office" , nje kompani e suksesshme ne tregun e punës është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. të interesuarit të dërgojnë c...

Infinitioffice kerkojme te punesojme shites/e ne kancelari - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë. infiniti office, gjithmonë është në kërkim të një stafi kreativ dhe optimist në punë, pa patur paragjykime dhe diferencime. pozicioni vakant: shitës/e në dyqan të interesuarit të dërgojnë cv në adresën e-mail: infinitipun...

Infinitioffice kerkojme te punesojme agjent shitjesh (rrethe) - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. "infiniti office" , nje kompani e suksesshme ne tregun e punës është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. në kuadër të zgjerimit të kom...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kohe e plote

Njoftime pune kohe e plote dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane