Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kategoritë:Teknologji e Informacionit (Fshij) Fshijini të gjitha

Teknologji e Informacionit

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Instruktorë i programimit kompjuterik - e re

Shkolla Digjitale Gjakovë

-
Gjakovë, Kosovë
Si rezultat i suksesit dhe procesit të zgjerimit, shkolla digjitale në gjakovë ka hapur konkurs për të gjithë ata që i përshtaten profilit të punës për: instruktorë të programimit kompjuterik lokacioni: gjakovë kriteret për pranim: njohuri dhe shkathtësi komunikimi në gjuhën angleze njohuri dhe përvojë në programim kompjuterik të ketë dës...

Network engineer, system administrator - e re

Albi Shopping

-
Prishtinë, Kosovë
Hr@albicenter.com tags network engineer system administrator albi shopping prishtina albi center

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune teknologji e informacionit

Njoftime pune teknologji e informacionit dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane