Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kategoritë:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 11 rezultate (Këshilla për kërkim)

Masazhiere(f) - e re

Ad

Entusiasmo Spa

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet masazhiere me ose pa eksperince,ofrojme trajnim falas. page baze si dhe % ,pagesa behet ne baze te arritjeve ne pune . per sherbime sic jane; metodat e masazheve,trajtime trupi dhe fytyre,si dhe ne fushen e de...

Kerkohet rrobaqepse me eksperience

Ad

AMI EVENT

-
Tiranë, Shqipëri
Ami event ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon te punesoje rrobaqepse me eksperience pune . karakteristikat: -te jete mbi 35 vjec -te kete njohuri te mira ne kete fushe -eksperte ne prerje,qepje -te jete kreative dh...

Punëtorë për krijimin e planeve hidrosanitare - e re

KosovaJob për Klientin

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania hydroplan kërkon punëtorë të cilët do të krijojnë plane hidrosanitare përmes programeve kompjuterike për tregun zviceran. përparësi kanë kandidatët të cilët flasin gjuhën gjermane dhe që kanë njohuri fillestare në programin megacad, autocad, archicad. po ashtu, kandidatët duhet të kenë njohuri të mira kompjuterike. për të aplikua...

Asistent - e re

Ministria e Mbrojtjes

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs titulli i vendit të punës: asistent kategoria funksionale dhe grada e vendit të punës; grada a nr. referencës së vendit të punës; 0033; 0061; 0166; 0201; 0216 ;0236 ;0250; 0271; 0321; 0374; 0391 vendi; mm detyrat dhe përgjegjësitë: të siguroj mbarëvajtjen e punëve në zyrën e shefit të tij/saj; të evidentoj, klasifikoj dhe vendos n...

Sekretar - e re

Ministria e Mbrojtjes

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs titulli i vendit të punës: sekretar kategoria funksionale dhe grada e vendit të punës; grada a nr. referencës së vendit të punës; 0051; 0131 vendi; mm detyrat dhe përgjegjësitë: të siguroj mbarëvajtjen e punëve në zyrën e shefit të tij/saj; të evidentoj, klasifikoj dhe vendos në dosje dokumentacionin e zyrës; të siguroj kompletimi...

Arkitekt/e, serviser teknik - e re

Horeca

-
Prishtinë, Kosovë
Horeca l.l.c shpall konkurs pune per: arkitekt/e serviser teknik. këto janë kërkesat të cilat duhet ti plotësoj një arkitekt/e detyrat dhe përgjegjësitë: aftësi për të përcaktuar qëllimet dhe kërkesat e klientëve me anë të projektit; matja e hapsirave ne terren; dizajnimi i produkteve dhe përgaditja e projekteve sipas kerkesave te kliente...

Strengthening civil society organizations and stakeholder participation in integrated water resources management in koso... - e re

SKAT

-
Prishtinë, Kosovë
International tender re-announcement the integrated water resources management in kosovo (iwrm-k) program kindly invites interested companies/organizations to submit proposals in eur (vat excluded) for “rfp 02/2020 strengthening civil society organizations and stakeholder participation in integrated water resources management in kosovo (r...

5 pozita roje të sigurimit fizik ( sigurim themelor) - e re

International Security

-
Prishtinë, Kosovë
Konkursi "international security" sh.p.k shpall vende të lira pune: 5 pozita roje të sigurimit fizik ( sigurim themelor) lokacioni: prishtinë, ofrojmë punësim të menjëherëshëm. avancim në karrierë si dhe kushte të mira të punës. përparësi kanë personat të cilët janë të licencuar nga ministria e punëve të brendshme. kualifikimet dhe aftësi...

Shpërndarës porosish - e re

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon një shpërndarës porosish në tiranë, për një klient i cili operon prej 20 vitesh në fushën e distribucionit në industrinë e fmcg. detyrat tërheqja e produkteve nga magazina; dërgimi i produkteve në destinacionin e përcaktuar nga kompania; përgjigjësi mbi mjetet e dorëzuara nga kompania; menaxhim i rutit ditor; ...

Punonjes prodhim-montimi durres - e re

Aluflor

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi kompania aluflor kerkon te punesoje nje: punonjes prodhimi dhe montimi ne tirane dhe ne durres. detyrat duhet t'i permbahet ketyre rregullave: te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes. te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen e tij per nevojat e kompanise. te karakterizohet nga nders...

Specialist montimi / prodhimi - e re

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi aluflor construction group eshte kompani gjermane e cila merret me projektimin dhe montimin e fasadave te xhamit dhe te alucobondit. kompania jone kerkon te punesoje specialist montimi. detyrat duhet t'i permbahet ketyre rregullave: -te marre persiper te gjitha proceset e montimit gjate zbatimit te projekteve te ndryshme. -te k...

Sourcing manager - e re

ikubINFO shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi eshte pergjegjes per zgjerimin e burimeve njerezore te kompanise nepermjet kontraktimit te kompanive qe ofrojne sherbime qe kompania ka interes. detyrat identifikon furnitore te ndryshem nga tregje ku kosto e punes eshte kompetitive per kompanine. kryen kerkime periodike me gjeografi te ndryshme per te njohur sa me thelle dhe s...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane