Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kategoritë:Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Albpastrim kerkon te punesoje "agjente shitjesh"

Ad

Albpastrim

-
Korçë, Shqipëri
Albpastrim,kompani pastrimi që merret me administrimin dhe me pastrimin e ambienteve publike dhe private, përgjegjës për menaxhimin e portofolit të klientëve dhe ndjekja e marrëdhënieve me ta; • të realizoj plan...

Asistente në shitje - e re

Di-Casa-Home-Design

-
Prishtinë, Kosovë
“dicasa home design njesia prishtine” shpall konkurs punë për këtë pozitë “asistente në shitje” kanditatet e interesuar duhet të kene përvojë pune së paku 1 vite. përgjegjësitë dhe detyrat: të kenë aftësi të shkëlqyera për poziten e tyre; të mirëpresë klientët, të bëjë prezantimin e produkteve.; të jenë të shkathët në kryerjen e punëve dh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shitje

Njoftime pune shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane