Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kategoritë:Retail dhe Distribuim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Retail dhe Distribuim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shitëse në terren (f) - e re

City.sa

-
Kosovë
Shitëse ne teren (f) kërkojmë shitëse ne teren (femra) per të marrë pjesë në konkurs duhet të keni : patent shofer; prej 20-40 vjet; mundeni me marë pjesë nga gjithë rajonet e kosovës; çfarë ofrojmë ne: lejohet marrja e veturave tona në shtepi; kontratë 1 vjeçare me mundësi vazhdimi shtune/diele pushim. të interesuarat të lajmërohen këtu:...

Sales representative - e re

Royal York Property Management

-
Prishtinë, Kosovë
Sales representative job description royal york property management is a property rental and leasing company with a portfolio of over 13,000 properties, that offers guaranteed rental income. valued at $7.8b+ in real estate assets under management, the company is advancing technology in their processes, systems, and expanding globally. wit...

Arkëtare, sektorist/e, depoist/pranues malli - e re

Albi Shopping

-
Prishtinë, Kosovë
[email protected] tagged as: albi group, albi shopping, arkatare, depoist, dragodan, parku i qytetit, pranues malli, prishtine, retail, rruga b, sektorist, sektoriste, tophane, ulpiane, veternik

Shitëse në terren (f) - e re

City.sa

-
Kosovë
Shitëse ne teren (f) kërkojmë shitëse ne teren (femra) per të marrë pjesë në konkurs duhet të keni : patent shofer; prej 20-40 vjet; mundeni me marë pjesë nga gjithë rajonet e kosovës; çfarë ofrojmë ne: lejohet marrja e veturave tona në shtepi; kontratë 1 vjeçare me mundësi vazhdimi shtune/diele pushim. të interesuarat të lajmërohen këtu:...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune retail dhe distribuim

Njoftime pune retail dhe distribuim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane