Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kategoritë:Punë të Përgjithshme (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

Punë të Përgjithshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Interns (3) - e re

Eulex

-
Prishtinë, Kosovë
Local call for internship 3-2022 job opportunities the eulex kosovo mission is inviting qualified candidates to apply for its vacant local intern positions in different mission pillars/departments. the eulex kosovo mission is the largest security and defence policy mission of the european union. we are looking for young professionals who ...

Interns (3) - e re

Eulex

-
Prishtinë, Kosovë
Local call for internship 3-2022 job opportunities the eulex kosovo mission is inviting qualified candidates to apply for its vacant local intern positions in different mission pillars/departments. the eulex kosovo mission is the largest security and defence policy mission of the european union. we are looking for young professionals who ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune pune te pergjithshme

Njoftime pune pune te pergjithshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane