Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kategoritë:Marketing (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Marketing

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Telefonist/e - operator - e re

WOOLTEX

-
Prishtinë, Kosovë
Detyrat: te telefonoj klientet e kompanise te krijoj kliente te rinje wooltex ofron: trajnim profesional atmosfere pozitive ne pune page atraktive kualifikimi dhe kriteret: njohuri në shkrim, lexim dhe komunikim në gjuhën shqipe. aftësi për të marrë përsipër përgjegjësitë që u jepen. aftësi për të kuptuar drejtë objektivat e kompanisë dhe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune marketing

Njoftime pune marketing dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane