Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kategoritë:Inxhinier ndertimi (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kategoritë

Inxhinier ndertimi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Inxhinier ndertimi / preventivues – part time (remote) per kompani ndertimi ne qipro - e re

Nga nje kompani ndertimi me rezidence ne qipro, kerkohet inxhinier/e ndertimi me eksperience ne perpilim preventivi dhe libreze masash, per pune part-time remote . pagesa sipas projektit. aftesite. – te njohe shume mire elementet konstruktive (hekur, beton, murature, mure gipsi, suvatime etj) dhe elementet arkitekturore te objekteve te nd...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune inxhinier ndertimi

Njoftime pune inxhinier ndertimi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane