Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kategoritë:Gastronomi, Hoteleri, Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

Gastronomi, Hoteleri, Turizëm

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shitëse, sanitare, ndihmëse në banak - e re

Mulliri - The Coffee Company

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania e kafesë "mulliri vjeter" tashmë e dashur dhe e mirënjohur me prodhimet e saj të kafesë me të njëjtin emër, e pranishme në treg me një shumëllojshmëri produktesh dhe me një rrjet dyqanesh ne shqipëri, tashme do e gjeni dhe ne kosove. kriteret per pozicionin "asistente sherbim klienti ose shitese" : te kete aftesi shume te mira ko...

Ndihmës/e kuzhiniere (2), banakier/e (2), kamarier/e (2) - e re

Ginger Coffee Bar & Eatery

-
Ferizaj, Kosovë
Ginger coffee bar & eatery shpall konkurs për: ndihmës/e kuzhiniere (2) me ose pa përvojë pune, banakier/ e (2) me ose pa përvojë pune, kamarier/e (2) me ose pa përvojë pune të interesuarit mund të lajmërohen në: ginger coffee bar & eatery, tel: +383 45 77 55 88 tags ginger coffee bar & eatery ndihmes kuzhinier ndihmes kuzhiniere banakier...

Shitëse, sanitare, ndihmëse në banak - e re

Mulliri - The Coffee Company

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania e kafesë “mulliri vjeter” tashmë e dashur dhe e mirënjohur me prodhimet e saj të kafesë me të njëjtin emër, e pranishme në treg me një shumëllojshmëri produktesh dhe me një rrjet dyqanesh ne shqipëri, tashme do e gjeni dhe ne kosove. kriteret per pozicionin “asistente sherbim klienti ose shitese” : te kete aftesi shume te mira ko...

Shankist, kamarier (sllatinë) - e re

Viva Fresh Store

-
Prishtinë, Kosovë
[email protected] https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-restaurant-sllatine/ tagged as: kamarier, shankist, sherbim, sllatine, viva fresh store

Ndihmës/e kuzhiniere (2), banakier/e (2), kamarier/e (2) - e re

Ginger Coffee Bar & Eatery

-
Ferizaj, Kosovë
Ginger coffee bar & eatery shpall konkurs për: ndihmës/e kuzhiniere (2) me ose pa përvojë pune, banakier/ e (2) me ose pa përvojë pune, kamarier/e (2) me ose pa përvojë pune të interesuarit mund të lajmërohen në: ginger coffee bar & eatery, tel: +383 45 77 55 88 tagged as: albi mall, banakier, banakiere, gastronomi, ginger coffee bar & ea...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune gastronomi hoteleri turizem

Njoftime pune gastronomi hoteleri turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane