Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kategoritë:Call Center (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Call Center

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohen operator/e ne gjuhen italiane

Ad

Icon Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen operator me dhe pa eksperience per fushata energjie. ofrohet mundesi punesimi part dhe full time orari: 10.00-14.00 dhe 15.00-19.00 per kedo qe nuk ka eksperience zhvillohet trajnim falas nga kompania. pagesa...

Agjente e thirrjeve - e re

NimiTV

-
Pejë, Kosovë
“ nimi tv” me seli në pejë, shpallë: k o n k u r s për plotësimin vendit të lirë të punës, agjente e thirrjeve vendi i punës: pejë detyrat dhe përgjegjësitë për pozitën e shpallur janë: njofton klientët për produktet dhe shërbime ndaj klientëve, komunikon me klientët në telefon dhe në format tjera të shkrimit mirësjellje profesionale ndaj...

Auto1 albania shpk backoffice data entry - (in italiano) - e re

Auto1 Albania shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Autohero, l'innovativa concessionaria di auto usate online, offre vetture di alta qualità che i clienti possono acquistare con un semplice click. offriamo solo vetture testate, con storica manutenzione e tagliandi, vendute con garanzia e diritto di recesso, in totale sicurezza. autohero è parte di auto1 group, la principale piattaforma di...

Auto1 albania shpk backoffice_gestione ordini_pezzi di ricambi auto - e re

Auto1 Albania shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Autohero, l'innovativa concessionaria di auto usate online, offre vetture di alta qualità che i clienti possono acquistare con un semplice click. offriamo solo vetture testate, con storica manutenzione e tagliandi, vendute con garanzia e diritto di recesso, in totale sicurezza. autohero è parte di auto1 group, la principale piattaforma di...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune call center

Njoftime pune call center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane