Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kategoritë:Banka Dhe Financa (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Banka Dhe Financa

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Koordinator/e e kredive për femra, (zyra qëndrore) - e re

Finca Kosovo

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs koordinator/e e kredive për femra zyre qendrore përgjegjësitë: të identifikojë klientët potencial për kreditë për femra përmes promovimit të ofertës kreditore në bashkëpunim me departamentin e marketingut; të siguroj në baza vjetore të bëjë planifikimin e zhvillimit të portfolios për kreditë për femra, si dhe të monitoroj degët/st...

Koordinator/e e kredive për femra, (zyra qëndrore) - e re

Finca Kosovo

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs koordinator/e e kredive për femra zyre qendrore përgjegjësitë: të identifikojë klientët potencial për kreditë për femra përmes promovimit të ofertës kreditore në bashkëpunim me departamentin e marketingut; të siguroj në baza vjetore të bëjë planifikimin e zhvillimit të portfolios për kreditë për femra, si dhe të monitoroj degët/st...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune banka dhe financa

Njoftime pune banka dhe financa dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane