Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kategoritë:Arkitekturë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Arkitekturë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punetore per plane hidrosanitare me program megacad, autocad, archicad. - e re

HydroPlan

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania hydroplan k ë rkon pun ë tor ë t ë cil ë t do t ë krijojn ë plane hidrosanitare p ër mes programeve kompjuterike p ë r tregun zviceran. p ë rpar ë si kan ë kandidat ë t t ë cil ë t flasin gjuh ë n gjermane dhe q ë kan ë njohuri fillestare n ë programin megacad, autocad, archicad . po ashtu, kandidat ë t duhet t ë ken ë njohuri t ...

Arkitekt/e - e re

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. për më tepër aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. përfitimi funksional i...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune arkitekture

Njoftime pune arkitekture dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane