Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Rajonet:Tiranë (Fshij)Kategoritë:Agjent shitjesh (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Agjent shitjesh - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjente shitjesh f - e re

Albania Punesim

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune si agjente shitjesh f ! ofrojme pune ne nje nga kompanite me prestigjoze ne sektorin e certifikatave te cilesise se produkteve, mjedisit etj.. kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet potenciale: 1. te kene perfunduar studimet e larta per shkenca ushqimore/kimi/administrim biznesi/marketing/, por nuk eshte kusht. 2. ka...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune agjent shitjesh tirane

Njoftime pune agjent shitjesh tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane