Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kategoritë:Agjent shitjesh (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Agjent shitjesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Albagame sh.p.k kërkon punonjës shites/e. “salespeople” - e re

Albagame

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrojmë : kushte te mira pune. pagesë konkurruese. rritje e përfitimeve sipas vjetërsisë në punë. sigurime shoqërore dhe shëndetësore. bonuse në varësi të performancës. per aplikantët kerkojme : arsim te mesëm ose te lartë. aftesi te mira komunikuese. të jetë person energjik dhe i motivuar. ekperiencë të mëparshme në fushën e shitjeve. i/...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune agjent shitjesh

Njoftime pune agjent shitjesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane