Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kategoritë:Administratë (Fshij) Fshijini të gjitha

Administratë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, kërkohet inxhinere (me ose pa eksperiencë)

Ad

LASER PROJECT

-
Durrës, Shqipëri
Laser project shpk, e cila ofron shërbimin teknik për projektimin, prodhimin dhe montimin e makinerive të ndryshme, realizojmë produkte për tregun vendas dhe të huaj. laser project shpk, ofron mundësi punësimi për inxhin...

Business development assistant - e re

Sonnecto

-
Prishtinë, Kosovë
Business development assistant sonnecto is a tech-driven company specialized in software products and customer solutions. based in prishtina, london and new york - our mission is to provide digital solutions and create products for global markets. expectations / duties the business development assistant will be working along the business ...

Zyrtarë i menaxhimit të objektit dhe infrastruktures - e re

Teleperformance

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli i punës: zyrtarë i menaxhimit të objektit dhe infrastruktures vendi: teleperformance prishtina lloji i punës : me orar të plotë data e fillimit: dhjetor 2021 teleperformanca është kompania më e madhe në botë e shërbimit ndaj klientit që ofron mundësi të jashtëzakonshme karriere. ekipi ynë ka më shumë se 320,000 kolegë në 80 vende ...

Asistente administrative - e re

Burimi Travel

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni turistike "burimi travel" me seli ne prishtine qe nga viti 2000, hap konkurs per poziten: asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë: mirëmbanë bazën e të dhënave të klientit. përgjigjet në telefonata dhe në kërkesat e klientëve. identifikimin, vlerësimin dhe zgjidhjen e kërkesa të klientëve. kupton dhe i respekton proc...

Réceptionniste - e re

AIRLOOP SA

-
Prishtinë, Kosovë
Airloop® est le premier lieu aérien à genève de 800 m2 dédié aux trampolinescomprenant des espaces de jeux comme le dodge ball, le basket, l’accrobranche et unespace pro avec un tremplin et un trampoline pro. airloop® propose aussi des expériences interactives de premier choix avec un murdigital de 4x3 et s’adresse autant aux mordus...

Business development assistant - e re

Sonnecto

-
Prishtinë, Kosovë
Business development assistant sonnecto is a tech-driven company specialized in software products and customer solutions. based in prishtina, london and new york – our mission is to provide digital solutions and create products for global markets. expectations / duties the business development assistant will be working along the business ...

Zyrtarë i menaxhimit të objektit dhe infrastruktures - e re

Teleperformance

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli i punës: zyrtarë i menaxhimit të objektit dhe infrastruktures vendi: teleperformance prishtina lloji i punës : me orar të plotë data e fillimit: dhjetor 2021 teleperformanca është kompania më e madhe në botë e shërbimit ndaj klientit që ofron mundësi të jashtëzakonshme karriere. ekipi ynë ka më shumë se 320,000 kolegë në 80 vende ...

Auto1 albania shpk junior office manager ( koordinatore zyre) - e re

Auto1 Albania shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group është lidernë europë për blerjen dhe shitjen online të makinave të përdorura. për selinë e saj në tiranë auto1 group po kërkon " junior office manager” koordinon dhe organizon të gjitha veprimtaritë e zyres si dhe jep suport departamenteve te ndryshme.cfare ofrojme: • kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi; • pa...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune administrate

Njoftime pune administrate dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane