Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Rajonet:Tiranë (Fshij) Fshijini të gjitha

Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 143 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operatore call center

Ad

trade consulting

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme operatore call center per kompanine italiane "trade consulting". fushata: kontaktimi i bizneseve per presa appuntamenti. - te kontaktoje biznese italiane per ofrimin e paketes se sherbimeve qe ofron kompania "tr...

Remote php developer (intermediate+) (Punë në distancë)

Ad

Scopic

-
Tiranë, Shqipëri
Join the world’s largest virtual company! work from anywhere – flexible hours – training & travel opportunities scopic is seeking a skilled remote php developer (intermediate+) to join our team of 250+ professionals in...

📣 entusiasmo spa kerkon fizioterapiste/ masazhatore - e re

Tiranë, Shqipëri
✨qender masazhi dhe estetik entusiasmo spa e njohur tashme per sherbimet estetike si: masazhe relaxi, suedes, fizioterapi, limfo-drenazh. trajtime fytyre, trajtime trupi, depilime si dhe trajtime anti-celulit. ✨ entusiasmo spa kerkon te punesoje : 👉masazhatore kriteret e aplikuesit: ▪️te jete me ose pa ekperienc te meparshme. ▪️te jete e...

Pastrim kimik aroha kerkon te punesoje punonjese - e re

Tiranë, Shqipëri
Pastrim kimik aroha kerkon te punesoje punonjese 👉🏻kriteret e aplikantit: ▪️te kete eksperience pune te meparshme. ▪️te jete etike dhe te shfaqe integritet. 👉🏻ofrohet: kushte te mira puna dhe pagesa te kenaqshme. 📍adresa:rr.gjergj legisi, laprak afati i fundit i aplikimit: 29/11/2020 11:34

Diamond society shpk kerkon te punesoje financiere - e re

Tiranë, Shqipëri
Diamond society shpk kerkon te punesoje financiere 👉🏻kriteret e aplikanit: ▪️te jete e sjellshme me stafin dhe klientet. ▪️te kete eksperien pune te meparshme. ▪️te jete etike dhe te shfaqe integritet. 👉🏻ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. 📍adresa: tirane afati i fundit i aplikimit: 28/11/2020 10:51

Mib call kerkon te punesoje operatore ne gjuhen italiane 🇮🇹 - e re

Tiranë, Shqipëri
📣mib call kerkon te punesoje agjent forex per gjuhet: 🇮🇹 italisht 👉kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi: 👥 aftesi te mira komunikuese dhe te jete i/e afte qe te punoj ne grup. ⏰ disponibilitet per te punuar full-time: orari 10:00 me 19:00. 🗣energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore. 🗂niveli i gjuhes ne kom...

Dua coffe shop kerkon te punesoje sanitare. - e re

Tiranë, Shqipëri
Dua coffe shop kerkon te punesoje sanitare. 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍adresa : qender,9 kateshet. 📲per m...

Bliss coffe lounge kerkon te punesoje ndihmes/e kuzhinier per street food. - e re

Tiranë, Shqipëri
Bliss coffe lounge kerkon te punesoje ndihmes/e kuzhinier per street food. 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne turn i dyte. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍a...

✅ kerkojme punetore per forex. 💰 paga mbi 500€, live leads & super bonuse - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkojme punetore forex per gjuhet italisht dhe anglisht ✅ paga mbi 500€, ✅ live leads ✅ super bonuse kontakto menjehere: [email protected] afati i fundit i aplikimit: 13/05/2021 10:12

Kerkohen te punesohen operatore ne gjuhen italiane dhe gjermane - e re

Tiranë, Shqipëri
📣kompania ecommerce albania kerkon te punesoje agjent forex per gjuhet: 🇮🇹 italisht 🇩🇪 gjermanishte 👉pozicionet : -operatore 👉kriteret: 〽️kane prioritet personat me eksperience pune te meparshme ne fushaten forex . 👥 te kete aftesi te mira komunikuese dhe te jete i/e afte qe te punoj ne grup. ⏰ disponibiliteti ful-time, orari 10:0...

Kompleksi dine kerkon te zgjeroje staf. - e re

Tiranë, Shqipëri
Kompleksi dine kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - kamarier. - ndihmese fast foodi. - sanitare. -motorrist. 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kus...

Përgjegjës/e finance - e re

Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group), një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton të aplikoni në pozicionin e: përgjegjës/e finance përshkrim i përgjithshëm përgjegjësi/sja e financës do të punojë së bashku me ekipi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune tirane

Njoftime pune tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane