Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Rajonet:Prizren (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

Prizren

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Arkatar - e re

KAM Market

-
Prizren, Kosovë
[email protected] tagged as: arkatar, arke, kam market, prizren, sherbim

Menaxher marketi, zëvëndës menaxher marketi, arkëtar (prizren) - e re

KAM Market

-
Prizren, Kosovë
[email protected] tagged as: arkatar, kam market, market, menaxher marketi, prizren, zvendes marketi

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune prizren

Njoftime pune prizren dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane