Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Rajonet:Prishtinë (Fshij) Fshijini të gjitha

Prishtinë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 11 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kontabilist/e – sachbearbeiter/-in - e re

Numarics

-
Prishtinë, Kosovë
Kontabilist/e – sachbearbeiter/-in numarics numarics ist ein preisgekröntes startup für kmu (best of swiss app 2021) und eines der am schnellsten wachsenden fintech-unternehmen in der schweiz (fintech energy, 2022), das es unternehmerinnen ermöglicht, die betriebswirtschaftliche verwaltung nahtlos in den alltag zu integrieren, einschliess...

Menaxher/e për resurse njerëzore - e re

Aztech Electronics

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë dhe shumicë në lëminë e artikujve të elektronikës në tregun kosovar. aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. aztech shpall konkurs – vende të lira pune për pozitën: menaxher/e për resurse njerëzore detyrat dhe përgjegjësitë: drejton procedurat për admini...

Vende të lira pune (3) - e re

Kreditimi Rural i Kosovës

-
Prishtinë, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k ., është institucion mikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision të ofroj shërbime financiare për klientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, të vogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane, me fokus prioriteti në bujqësi dhe një vëmendje të veçantë për ...

Menaxher/e projekti në arkitekturë/dizajn interier (zürich) - e re

Gala

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita e punës: menaxher/e projekti në arkitekturë/dizajn interier gala është në kërkim të një menaxher/e projekti në arkitekturë/dizajn interier për studion urbane në zemër të cyrihut. gala është një studio për dizajn interier që projekton dhe realizon zona të shitjeve (pos), si dhe mbështetë kompanitë për të ringjallur brendet e tyre të...

Agjent/e të shitjes, dizajner/e grafik/e - e re

Future Real Estate

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania jone future real estate kërkon agjent/e të shitjes dizajner/e grafik/e të gjithë ata që janë të interesuar dhe kane aftësi të mira komunikuese, le të na kontaktojnë në numër të telefonit: 046 558 558 ose ne zyret tona qe gjenden te rruga c prishtine. email për aplikim: [email protected] tagged as: agjent i shitjes, dizajner, diza...

Grimer/e (2) - e re

Klan Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Tv “klan kosova”, shpall: k o n k u r s për plotësimin e vendeve të lira të punës: grimer/e – 2 pozita kandidatët të cilët aplikojnë për këto vende pune, duhet ta dërgojnë cv e tyre në [email protected] konkursi mbetet i hapur deri më 12.12.2022, n ë orën 16:00. tagged as: grimere, klan kosova, make-up, prishtine

Menaxher/e, zëvendës menaxher/e, arkatar/e, shitës/e (prishtina mall) - e re

Aztech Electronics

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune (lokacioni: prishtina mall) kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e teknikës &elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete tëndryshme të kosovës përmes dyqaneve të specializuara. me rastin e hapjes të dyqanit në prishtina mall kompania aztech sh...

Asistent/e i/e shitjes, depoist i brendshëm - e re

Terranova

-
Prishtinë, Kosovë
[email protected] tagged as: albi mall, asistent i shitjes, asistente e shitjes, depoist, depoist i brendshem, prishtine, retail, shitje, terranova

Koordinator/e i/e departamentit të burimeve njerëzore - e re

Banka Ekonomike

-
Prishtinë, Kosovë
Banka ekonomike, zyra qendrore shpall konkurs për plotësimin e vendeve të punës: koordinator/e i/e departamentit të burimeve njerëzore departamentin e burimeve njerëzore (1 vend pune) detyrat dhe përgjegjësitë : përgjegjës/e për organizimin dhe koordinimin e punëve në departamentin e burimeve njerëzore; përgjegjës/e për shqyrtimin e rekom...

Graphic designer - e re

Find Quick

-
Prishtinë, Kosovë
Company description: findquick is a new discount store application that is set to launch soon. our goal is to provide users with an easy and convenient way to find the best deals on a wide range of products, from groceries to clothing and more. we are currently in the process of hiring dedicated and talented individuals to join our team a...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune prishtine

Njoftime pune prishtine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane