Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Rajonet:Pejë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Pejë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjente e thirrjeve - e re

NimiTV

-
Pejë, Kosovë
“ nimi tv” me seli në pejë, shpallë: k o n k u r s për plotësimin vendit të lirë të punës, agjente e thirrjeve vendi i punës: pejë detyrat dhe përgjegjësitë për pozitën e shpallur janë: njofton klientët për produktet dhe shërbime ndaj klientëve, komunikon me klientët në telefon dhe në format tjera të shkrimit mirësjellje profesionale ndaj...

Agjente e thirrjeve - e re

NimiTV

-
Pejë, Kosovë
“ nimi tv” me seli në pejë, shpallë: k o n k u r s për plotësimin vendit të lirë të punës, agjente e thirrjeve vendi i punës: pejë detyrat dhe përgjegjësitë për pozitën e shpallur janë: njofton klientët për produktet dhe shërbime ndaj klientëve, komunikon me klientët në telefon dhe në format tjera të shkrimit mirësjellje profesionale ndaj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune peje

Njoftime pune peje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane