Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Rajonet:Fier (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

Fier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Fier, ofroj vend pune operator - e re

BTRAVELAGENSY

-
Fier, Shqipëri
Zyra #westernunion b-travel agensy fier kerkon te punesoj : - operator per veprime ne zyren e western union ( pagesa nga sistemi, te faturave te oshee, ukt, gjoba te automjeteve, rimbushje kartave telefonike) -transferta parash (brenda e jashte vendit) exchange, agjensi udhetimesh (prenotim biletash ) polica sigurimi, etj ) - pranojme ope...

Kerkojme operator telefonik call center - e re

Fier, Shqipëri
Ofrohet vend pune operator google my bussines, vodafone/tim me gjuhen italiane. ofrojme: -page konkuruese. -ambjente pune komode. -mundesi rritjeje profesionale dhe ekonomike. -trajnim per punonjesit tane persa i perket metodave me inovative ne fushen e forex. -orare fleksible. -pune ne grupe te vogla. -bonuse ditore dhe mujore. kerkohet:...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune fier

Njoftime pune fier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane