Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Rajonet:Ferizaj (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Ferizaj

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Personel marketi (32) - prishtinë, prizren, gjilan, ferizaj - e re

The North Unicorn

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs pune (personel marketi) the north unicorn është një kompani e re në kosovë, e cila ka hapur një zinxhir të marketeve për shitje me pakicë (deppo market) në të gjitha qytetet e kosovës. marketet i’u ofrojnë konsumatorëve “zbritje të mençura” (smart discount) në produktet kryesore ushqimore dhe jo-ushqimore për shtëpi. duke u bazuar...

Agjent tregtar - e re

AGRIUM

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs për vend të lirë punenjë (1) agjent tregtar lokacioni: lloshkobare, ferizaj kushtet dhe kriteret e përzgjedhjes për agjent tregtar të ketë diploma të shkollës së mesme - e domosdoshme, universiteti është pëparësi;përvojë pune së paku 3-5 vjeçare si agjent i shtijes (ta ketë të dëshmuar me referencë);patent shoferi dhe përvoja në n...

Agjent tregtar - e re

AGRIUM

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs për vend të lirë punenjë (1) agjent tregtar lokacioni: lloshkobare, ferizaj kushtet dhe kriteret e përzgjedhjes për agjent tregtar të ketë diploma të shkollës së mesme - e domosdoshme, universiteti është pëparësi;përvojë pune së paku 3-5 vjeçare si agjent i shtijes (ta ketë të dëshmuar me referencë);patent shoferi dhe përvoja në n...

Personel marketi (32) – prishtinë, prizren, gjilan, ferizaj - e re

The North Unicorn

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs pune (personel marketi) the north unicorn është një kompani e re në kosovë, e cila ka hapur një zinxhir të marketeve për shitje me pakicë (deppo market) në të gjitha qytetet e kosovës. marketet i’u ofrojnë konsumatorëve “zbritje të mençura” (smart discount) në produktet kryesore ushqimore dhe jo-ushqimore për shtëpi. duke u bazuar...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ferizaj

Njoftime pune ferizaj dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane