Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Rajonet:Durrës (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(7)
Lloji
  • Pa përcaktuar(7)

Durrës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Fabrike kepucesh ____punetore tranxhe

Ad

MARVEL

-
Durrës, Shqipëri
Punetore traxnxhe nese do ishte e mundur me ekpserience . te njohi mire lekuren te arrije te dalloje defektet

Masazhatore diamma resort kerkon te zgjeroje stafin: - e re

Durrës, Shqipëri
Diamma resort kerkon te zgjeroje stafin: me eksperience pune f/m pagesa shume e kenaqshme te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit plepa-golem, pas karburantit euro drin durrës diamma_resort@yahoo.com 0697045155 me eksperience pune f/m pagesa shume e kenaqshme te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit

Kuzhinier diamma resort kerkon te zgjeroje stafin: - e re

Durrës, Shqipëri
Diamma resort kerkon te zgjeroje stafin: me eksperience pune pagesa shume e kenaqshme te intersuarit te kontaktojne ne nr e telefonit plepa-golem, pas karburantit euro drin durrës diamma_resort@yahoo.com 0697045155 me eksperience pune pagesa shume e kenaqshme te intersuarit te kontaktojne ne nr e telefonit

Kamarier diamma resort kerkon te zgjeroje stafin: - e re

Durrës, Shqipëri
Diamma resort kerkon te zgjeroje stafin: me eksperience pune pagesa shume e kenaqshme te intersuarit te kontaktojne ne nr e telefonit plepa-golem, pas karburantit euro drin durrës diamma_resort@yahoo.com 0697045155 me eksperience pune pagesa shume e kenaqshme te intersuarit te kontaktojne ne nr e telefonit

Durres, ofrohet vend pune inxhinier elektro-mekanik - e re

PESPA ALBANIA

-
Durrës, Shqipëri
Durres, ofroj vend pune inxhinier elektro-mekanik. pespa alumin shpk, e cila ushtron aktivitetin e saj ne fushen e prodhimit te profileve dhe aksesoreve te ndryshem prej alumini, me eksperience disa vjecare ne tregun shqiptar dhe ate te huaj,kerkon te punesoje inxhinier elektro-mekanik. kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet: te kete ...

Durres, ofrohet vend pune juriste - e re

PESPA ALBANIA

-
Durrës, Shqipëri
Durres, ofrohet vend pune juriste pespa alumin shpk, lider ne dizenjimin, projektimin inxhinierik, prodhimin dhe perpunimin e produkteve te aluminit, me nje eksperience 27 vjecare ne treg kerkon te punesoje jurist/e. kriteret e kerkuara: - te kete perfunduar arsimin e larte ne fakultetin e drejtesise ; - te kete njohuri te mira te legjisl...

Durres, ofrohet vend pune shofer traileri - e re

FERRA AND CO

-
Durrës, Shqipëri
Kompania ferra & co shpk me vendodhje shkozet, durres me nje eksperience 28 vjecare ne importin-exportin dhe distribucionin e produkteve ushqimore ne kuader te zgjerimit te stafit te saj kerkon te punesoje "shofer kamioni" kantidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme : te kete eksperience pune te zoteroje patente per trailer katego...

Have immense passion for real estate or sales - apply now! - durres - e re

Falcon Real Estate

-
Durrës, Shqipëri
Your salary is the bribe they give you to forget your dreams…. if you are looking for an alternative way to make money and not depend on a salary you are in the right place. we are hiring real estate agents to join our growing team. if you can crack any deal in the world are excellent at communication have immense passion for real estate ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune durres

Njoftime pune durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane