Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kompanitë:Vende Pune Tirane (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(2)
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

Vende Pune Tirane

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kërkohen 11 operator ne gjuhën italiane ! - e re

Vende Pune Tirane

-
Shqipëri
Kërkohen 11 operator ne gjuhën italiane ! kushtet që ofrojmë: pagesa bazë + bonuse fundjava pushim mundësi rritjeje brënda kompanisë kërkojmë: disponibilitet 10:00-19:00 eksperience pune të mëparshme adresa : në bllok mënyrat e kontaktit : të interesuarit të na kontaktojnë në numrin cel : +355693144233 apliko tani ⬇️ https://forms.gle/izh...

Kërkohen 2 operator ne gjuhën spanjolle ! - e re

Vende Pune Tirane

-
Shqipëri
Kërkohen 2 operator ne gjuhën spanjolle ! kushtet që ofrojmë: pagesa bazë + bonuse fundjava pushim mundësi rritjeje brënda kompanisë kërkojmë: disponibilitet 10:00-19:00 eksperience pune të mëparshme adresa : në bllok mënyrat e kontaktit : të interesuarit të na kontaktojnë në numrin cel : +355693144233 apliko tani ⬇️ https://forms.gle/izh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune tirane

Vende pune tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane